| Wyświetleń:559

Nowa specjalna pianka natryskowa PUR oraz elastyczne uszczelniacze do fug ruchomych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ISO-Chemie, jako specjalista od uszczelnień, wprowadziło na rynek specjalistyczną piankę natryskową PUR z ekstremalnie dużą wydajnością oraz dwa wysokowydajne elastyczne uszczelniacze do uszczelnienia fug ruchomych. Te nowe produkty systemowe ISO3-SYSTEMU USZCZELNIEŃ OKIENNYCH potrafią sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym efektywnego, trwale przejmującego ruchy fug uszczelniania, ewentualnie izolacji.


Wysoce elastyczne środki uszczelniające do wewnątrz i na zewnątrz


ISO-TOP ACRYLSEAL F to wysokowartościowy, plasto-elastyczny, jednokomponentowy środek uszczelniający na podstawie dyspersji akrylatowej, odpowiadający DIN EN ISO 11600. Może być używany do szczelnego powietrznie uszczelniania wewnętrznych fug połączeniowych. Ten trwale elastyczny uszczelniacz posiada niewielką przepuszczalność pary wodnej i może być stosowany uniwersalnie na wielu powszechnych podłożach budowlanych. Po pełnym utwardzeniu może być łatwo zamalowany zgodnie z DIN 52452 oraz tynkowalny lub można nakładać na niego tapetę. Ponadto produkt ten został wyróżniony znakiem GEV EMICODE® EC1 PLUS jako „bardzo niskoemisyjny”. Zaklasyfikowanie do klasy Premium przez niemieckie stowarzyszenie Gemeinschaft Emissionskontrollierte Verlegewerkstoffe, Klebstoffe und Bauprodukte e.V. (GEV) oznacza największe z możliwych bezpieczeństwo przed zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Do trwałych uszczelnień fug połączeniowych w obszarze zewnętrznym firma ISO-Chemie dodała do asortymentu ISO-TOP SILICONE F. To również bardzo wysokowartościowy, trwale elastyczny, jednokomponentowy środek uszczelniający na podstawie Polisiloksanu z szybką polimeryzacją zgodnie z DIN EN ISO 11600 F&G-25LM. ISO-TOP SILICONE F po utwardzeniu jest niemalże bezwonny, nieblaknący, odporny na warunki pogodowe i UV, jak również wodoszczelny i szczelny powietrznie. Środek dostępny jako przezroczysty lub w wielu innych kolorach, bardzo dobrze przyczepny na wielu porowatych materiałach mineralnych, jak również twardym PVC, drewnie, metalu oraz szkle. 

Pianka PUR z ekstremalnie dużą wydajnością


Trzecią nowością jest ISO-TOP THERMFOAM XL. To pianka PUR z ekstremalnie dużą wydajnością. Gotowa do użytku, jednokomponentowa, samorozprężna pianka poliuretanowa stworzona dla izolacji cieplnej i akustycznej w obszarze funkcjonalnym fug połączeniowych przy montażu elementów budowlanych zgodnym z RAL „Leitfaden zur Montage“ („Wytyczne do montażu”). Wyróżnia się niskim zanikiem objętości oraz wyśmienitą stabilnością kształtu. Pianka jest odporna na starzenie, korozję, grzyby i pleśnie oraz po utwardzeniu może być tynkowalna, zamalowywana lub zaklejana. 

Pozostałe informacje dotyczące nowości produktowych znajdą Państwo na stronie internetowej ISO-Chemie pod adresem www.iso-chemie.pl.

Artykuł promocyjny

#montaz_stolarki, #materialy_montazowe, #pianki_montazowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ISO-Chemie GmbH

D-7343 Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
tel.: +48718810048
Fax: +48718810049
e-mail: info@iso-chemie.pl
https://iso-chemie.pl/