| Wyświetleń:406

Serwis doradczy ISO-CHEMIE – ekspercka porada producenta

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zespół Serwisu Doradczego ISO-Chemie składa się z doskonale wyszkolonych pracowników, którzy udzielą Państwu wsparcia przy planowaniu i wykonaniu projektów budowlanych. Zapraszamy do korzystania z tej usługi serwisu, aby sprostać wszystkim wymaganiom związanym z uszczelnieniem budynku!


Państwa budowa znajduje się aktualnie w trakcie realizacji i konieczne są niezaplanowane zmiany lub poprawki? Prosimy o kontakt z Serwisem Doradczym ISO-Chemie. Na życzenie eksperci doradzą także na miejscu. Serwis Doradczy udzieli Państwu wsparcia podczas rozmów z projektantami i architektami oraz zapewni, że produkty zostaną profesjonalnie zamontowane. Ponadto otrzymają Państwo rekomendacje dotyczące wyboru odpowiednich produktów uszczelniających.

Również przy planowaniu szczegółów przyłączy budowlanych bądź tworzeniu zindywidualizowanych rozwiązań specjalnych, doradcy chętnie udostępnią dokumentacje techniczną na życzenie. Tutaj możecie Państwo liczyć na kompetentne doradztwo.

Zapraszamy także do korzystania ze wsparcia ekspertów przy obliczeniach statycznych dotyczących mocowania elementów budowlanych przed fasadą nośną i w niej oraz protokołowaniu związanych ze statyką prac. W tym celu prosimy o kontakt z Serwisem Doradczym ISO-Chemie.

» Więcej informacji o usługach Serwisu Doradczego ISO-Chemie (www.iso-chemie.eu/pl/rozwiazania-uszczelnienia/serwis/doradztwo-wsparcie/

Artykuł promocyjny

#montaz_stolarki, #materialy_montazowe, #pianki_montazowe, #tasmy_montazowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ISO-Chemie GmbH

D-7343 Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
tel.: +48718810048
Fax: +48718810049
e-mail: info@iso-chemie.pl
https://iso-chemie.pl/