Stratofolio ciągle inwestuje w rozwój i nowe technologie.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z miesiącem lipcem 2019 roku do spółki dołączył Pan Okseniuk Daniel, który od teraz, wspólnie z Panem Maciejem Wzorkiem, pokierują rozwojem Stratofolio. Spółka wyraźnie dominowała w rozwoju technologicznym swoich produktów, takich jak folie do montażu okien ze zmiennym współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej, ale potrzebowała mocnego wsparcia sprzedażowego.


Obecnie Pan Daniel, będący w branży od prawie 20 lat, jest odpowiedzialny za relacje z kontrahentami i współpracę z nimi. Pan Maciej będzie dalej dbał o procesy produkcyjne i logistyczne spółki, jak również rozwój produktowy. Tandem jest pewien, że takie połączenie przyniesie wiele dobrego i znacząco wpłynie na rozpoznawalność marki Stratofolio na rynkach europejskich. Stratofolio rozbudowuje sieć dystrybucji zarówno o kolejne firmy w różnych województwach kraju, jak również na terytorium krajów sąsiadujących. 

Mimo że główny produkt, jakim jest folia do „ciepłego montażu” Multi Tec Smart, jest ciągle jednym z najlepszych produktów to oferta Stratofolio ulega ciągłemu poszerzaniu. W obecnym roku w portfolio spółki pojawiły się takie produkty jak folie EPDM z klejem na całej powierzchni, bezrozpuszczalnikowy klej LIM TEC 2 do membran oraz nowy grunt w sprayu LIM TEC PK. 

W kolejnych miesiącach możemy spodziewać się nowych rozwiązań uszczelnień w zakresie lekkich ścian osłonowych oraz nowej wersji folii MULTI TEC SMART W z możliwością mocowania w niskich temperaturach, co z pewnością ułatwi pracę wykonawcom i da szansę na poprawny montaż jeszcze większej liczby okien w wydłużonym sezonie. 

Należy również podkreślić, że spółka obecnie współpracuje strategicznie z takimi partnerami jak niemiecka PINTA Abdichtung w zakresie rozprężnych taśm uszczelniających oraz GE Silicones reprezentowaną przez MOMENTIVE Performance Materials GmbH w zakresie klejenia strukturalnego. To pozwala na kompletne ukierunkowanie sprzedaży w dwóch segmentach montażu okien i drzwi oraz wentylowanych ścian osłonowych.  

Ta jeszcze niewielka do dziś spółka, dzięki odpowiednim zasobom ludzkim oraz swojej wysokiej jakości produktów, rozwija się bardzo dynamicznie. My, jako redakcja, oczywiście trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych latach.

#materialy_montazowe, #tasmy_montazowe, #pianki_montazowe, #filie_montazowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Montaż okien i drzwi HST przy użyciu ECO-TERM

Montaż okien i drzwi HST przy użyciu ECO-TERM

Coraz więcej profesjonalistów wykorzystuje w...

L-THERM – nowa podwalina do ciepłego montażu okien w warstwie ocieplenia

L-THERM – nowa podwalina do ciepłego montażu okien w warstwie ocieplenia

Nowa podwalina L-THERM stosowana może być zamiennie z...

Mocowanie okien w ścianie Porotherm o grubości 25 cm

Mocowanie okien w ścianie Porotherm o grubości 25 cm

tremco illbruck i Wienerberger dzielą się wiedzą na...

Klimas Wkręt-met powiększa firmową flotę

Klimas Wkręt-met powiększa firmową flotę

Klimas Wkręt-met, producent technik zamocowań,...

Sprawdzamy okna i drzwi przed zimą

Sprawdzamy okna i drzwi przed zimą

Dokładne sprawdzenie i zabezpieczenie stolarki otworowej...» Więcej na subportalu montaż