| Wyświetleń:416

Stratofolio ciągle inwestuje w rozwój i nowe technologie.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Produkty Stratofolio

fot. Stratofolio

Produkty Stratofolio


Zobacz również:

oknoad

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Montaż okna na Porothermie

Dobry Montaż


Folia MULTI TEC SMART W

fot. Stratofolio

Folia MULTI TEC SMART W

Z miesiącem lipcem 2019 roku do spółki dołączył Pan Okseniuk Daniel, który od teraz, wspólnie z Panem Maciejem Wzorkiem, pokierują rozwojem Stratofolio. Spółka wyraźnie dominowała w rozwoju technologicznym swoich produktów, takich jak folie do montażu okien ze zmiennym współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej, ale potrzebowała mocnego wsparcia sprzedażowego.


Obecnie Pan Daniel, będący w branży od prawie 20 lat, jest odpowiedzialny za relacje z kontrahentami i współpracę z nimi. Pan Maciej będzie dalej dbał o procesy produkcyjne i logistyczne spółki, jak również rozwój produktowy. Tandem jest pewien, że takie połączenie przyniesie wiele dobrego i znacząco wpłynie na rozpoznawalność marki Stratofolio na rynkach europejskich. Stratofolio rozbudowuje sieć dystrybucji zarówno o kolejne firmy w różnych województwach kraju, jak również na terytorium krajów sąsiadujących. 

Mimo że główny produkt, jakim jest folia do „ciepłego montażu” Multi Tec Smart, jest ciągle jednym z najlepszych produktów to oferta Stratofolio ulega ciągłemu poszerzaniu. W obecnym roku w portfolio spółki pojawiły się takie produkty jak folie EPDM z klejem na całej powierzchni, bezrozpuszczalnikowy klej LIM TEC 2 do membran oraz nowy grunt w sprayu LIM TEC PK. 

W kolejnych miesiącach możemy spodziewać się nowych rozwiązań uszczelnień w zakresie lekkich ścian osłonowych oraz nowej wersji folii MULTI TEC SMART W z możliwością mocowania w niskich temperaturach, co z pewnością ułatwi pracę wykonawcom i da szansę na poprawny montaż jeszcze większej liczby okien w wydłużonym sezonie. 

Należy również podkreślić, że spółka obecnie współpracuje strategicznie z takimi partnerami jak niemiecka PINTA Abdichtung w zakresie rozprężnych taśm uszczelniających oraz GE Silicones reprezentowaną przez MOMENTIVE Performance Materials GmbH w zakresie klejenia strukturalnego. To pozwala na kompletne ukierunkowanie sprzedaży w dwóch segmentach montażu okien i drzwi oraz wentylowanych ścian osłonowych.  

Ta jeszcze niewielka do dziś spółka, dzięki odpowiednim zasobom ludzkim oraz swojej wysokiej jakości produktów, rozwija się bardzo dynamicznie. My, jako redakcja, oczywiście trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych latach.

#materialy_montazowe, #tasmy_montazowe, #pianki_montazowe, #folie_montazowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Wymień stolarkę z dobrym montażem

Wymień stolarkę z dobrym montażem

Szacunki wskazują, że w Polsce co najmniej 3 300 000...

Termomodernizacja we właściwej kolejności

Termomodernizacja we właściwej kolejności

Związek POiD wraz z Partnerami, po raz kolejny angażuje...

Pianka poliuretanowa – niby banalna, a jednak...

Pianka poliuretanowa – niby banalna, a jednak...

Kiedy spacerujesz, prowadzisz samochód, śpisz czy...

Stojaki marki JANUS coraz popularniejsze w Europie

Stojaki marki JANUS coraz popularniejsze w Europie

Rozmowa z Pawłem Janusem, prezesem spółki Janus...

20-te urodziny marki illbruck w Polsce

20-te urodziny marki illbruck w Polsce

illbruck to marka z ponad 60-letnią tradycją klejenia i...» Więcej na subportalu montaż