| Wyświetleń:3243

CPG Europe łączy pod wspólnym szyldem sześć czołowych marek budowlanych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma tremco illbruck Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu RPM International Inc., posiadającego wiele globalnych marek i technologii dedykowanych branży budowlanej. W celu optymalizacji wykorzystania zasobów i uzyskania skutecznego efektu synergii, RPM International Inc. wdraża model biznesowy, zakładający ścisłą współpracę między markami należącymi do koncernu.


Efektem tej współpracy jest utworzenie nowej grupy marek budowlanych pod nazwą CPG Europe (Construction Products Group Europe). CPG Europe łączy pod wspólnym szyldem sześć czołowych w swoich branżach marek wyrobów budowlanych w Europie: illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit.

To połączenie da naszym Partnerom handlowym dostęp do szerokiej, kompleksowej oferty: od systemów klejenia i uszczelniania, poprzez posadzki żywiczne i pasywną ochronę przeciwpożarową, po hydroizolacje i systemy dachowe. Razem dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami ponad 1400 pracowników w całej Europie, a także zakładami produkcyjnymi, laboratoriami badawczymi i centrami dystrybucyjnymi w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii – tłumaczy Mariusz Palenica, Dyrektor Zarządzający tremco illbruck Sp. z o.o.


Dzięki współpracy marek w ramach CPG Europe, Grupa ma być jeszcze lepiej przygotowana do kompleksowej obsługi każdej inwestycji budowlanej. Partnerzy handlowi notomiast otrzymują dostęp do znacznie szerszej oferty i nowych rynków, co wszystkim stwarza dodatkowe możliwości rozwoju.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej www.cpg-europe.com w celu zapoznania się z markami budowlanymi, skupionymi w ramach grupy CPG Europe.

» Zobacz materiał wideo o CPG Europe


W ramach nowo utworzonego CPG Europe, proces obsługi Państwa firmy będzie odbywał się tak, jak dotychczas. Cały nasz zespół, w tym Dział Handlowy i Dział Obsługi Klienta firmy tremco illbruck Sp z o.o., są do Państwa dyspozycji, podobnie jak grono Przedstawicieli Handlowych i Doradców poszczególnych marek. Zmianie natomiast ulegną adresy poczty elektronicznej osób, z którymi kontaktowaliście się Państwo do tej pory. Z końcem kwietnia domeny naszych adresów zmienią się na: imię.nazwisko@cpg-europe.com – wyjaśnia Mariusz Palenica.


Jestem przekonany, że utworzenie CPG Europe to szansa na nasz dalszy wspólny i jeszcze bardziej dynamiczny rozwój. Zapraszam do korzystania z pełnego potencjału naszej nowej organizacji. Pytania o szczegóły proszę kierować do obsługującego Państwa firmę Doradcy Techniczno-Handlowego tremco illbruck Sp. z o.o. – dodaje Dyrektor Zarządzający tremco illbruck Sp. z o.o.


#montaz_stolarki, #pianki_montazowe, #folie_montazowe, #tasmy_montazowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY