| Wyświetleń:390

Znaczenie sprawnej logistyki dostaw stojaków i wózków transportowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Znaczenie sprawnej logistyki dostaw stojaków i wózków transportowych

fot. Racks and Rolls

Znaczenie sprawnej logistyki dostaw stojaków i wózków transportowych


Zobacz również:

oknoad

Nowe narzędzie dla branży okiennej

Dobry Montaż

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

Tylko u nas moskitiery na okna łukowe

Montaż okna na Porothermie


Znaczenie sprawnej logistyki dostaw stojaków i wózków transportowych

fot. Racks and Rolls

Znaczenie sprawnej logistyki dostaw stojaków i wózków transportowych

Doświadczony producent stojaków i wózków transportowych Racks and Rolls Sp. z o.o. Sp. k. dostrzega znaczenie kwestii terminowej dostawy produktów i zwraca na nią uwagę. Partnerami spółki są głównie przedsiębiorstwa produkujące okna, szyby, drzwi, meble, firmy zajmujące się montażem stolarki oraz firmy budowlane. Branże te charakteryzuje wysoka sezonowość zapotrzebowania na konstrukcje stalowe, dlatego oczekują one terminowych dostaw, w jak najkrótszym czasie.


Doświadczenie w branży nauczyło nas, że trzeba działać szybko i elastycznie, jeśli chodzi o dostawę naszych produktów. Wiemy, które miesiące charakteryzują się zwiększoną ilością zamówień, dlatego z wyprzedzeniem prognozujemy i dostosowujemy nasze możliwości produkcyjne, tak by moc wyprodukować i dostarczyć produkty dokładnie wtedy, kiedy oczekuje tego klient – mówi Prezes Mateusz Graczyk.


Zwykle kontrahenci firmy Racks and Rolls wybierają produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, dostarczone w z góry określonym terminie, pod dokładnie wskazany adres. Indywidualna produkcja, brak dużych stanów magazynowych oraz sezonowość to wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa z branży lekkich konstrukcji stalowych i nie tylko.

Z biegiem lat, specyfika naszej branży pokazała nam, że niezwykle rzadko nasi partnerzy wybierają standardowe produkty oferowane na naszej stronie internetowej RacksandRolls.pl. Nie posiadamy dużych stanów magazynowych, gdyż jest to zbyteczne i generuje dodatkowe koszty. Prawie każdy stojak czy wózek transportowy projektujemy i wytwarzamy uwzględniając takie czynniki jak: preferowany kolor, długość, szerokość, wysokość załadowcza czy rodzaj produktu, który ma być przewożony na naszym stojaku czy wózku transportowym. Dbamy o to, aby klient otrzymał produkt dokładnie dopasowany swoich potrzeb w jak najkrótszym czasie. Nasi klienci cenią nas za szybką realizacje zamówień, elastyczne podejście oraz określenie i dotrzymanie dokładnego terminu dostawy – tłumaczy Prezes Mateusz Graczyk.


Na początku działalności firma Racks and Rolls dostarczała produkty we własnym zakresie. Na przestrzeni lat dostrzegła zalety outsourcingu usług logistycznych i całkowicie zrezygnowała z własnego transportu. Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami udało się zredukować koszty, a produkty dostarczane są na czas, w wybrane miejsce na terenie Europy i nie tylko.

Dzięki naszym partnerom, kilkunastu firmom spedycyjnymi i transportowymi, które specjalizują się w tego typu usługach, jesteśmy w stanie zapewnić wyższą jakość dostaw, a nasze produkty docierają do klientów szybciej i zawsze na czas. Organizujemy cały proces transportu, wybierając najkorzystniejszą ofertę – wyjaśnia Prezes Mateusz Graczyk.


Przedsiębiorstwo zapewnia pełne wsparcie i pomoc w dostawie oferowanych produktów do najodleglejszych zakątków Europy i nie tylko. Klienci firmy mogą również sami odebrać lub zorganizować transport zakupionych produktów.

Dla naszych partnerów staramy się dobrać najlepszego przewoźnika, uwzględniając jakość, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, termin dostawy oraz oczywiście cenę transportu. Klienci dokładnie wiedzą, kiedy zostanie dostarczony produkt i jaki będzie jej koszt. My jako firma nie zarabiamy na dostawach, a klientowi przedstawiamy najkorzystniejszą ofertę. Oczywiście kontrahenci mogą zorganizować transport zakupionych produktów we własnym zakresie – mówi Prezes Mateusz Graczyk.


#transport_stolarki, #stojaki_transportowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Montaż stolarki – wczoraj i dziś

Montaż stolarki – wczoraj i dziś

Prawidłowy montaż okien i drzwi nie jest zadaniem...

Wymień stolarkę z dofinansowaniem!

Wymień stolarkę z dofinansowaniem!

Dziś, 15 maja br. rusza nabór wniosków do programu...

Gala Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2020 już 1 października

Gala Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2020 już 1 października

Gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2020...

Mądry Polak przed szkodą, czyli inwestycja dobrze przemyślana

Mądry Polak przed szkodą, czyli inwestycja dobrze przemyślana

Warto znać ustawodawstwo budowlane i prawa konsumenta,...» Więcej na subportalu montaż