ROTO Frank Okucia Budowlane
Sp. z o.o.

Logo ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

pakiet medialny

Roto w Polsce

Przedstawicielstwo Koncernu Roto w Polsce utworzone zostało w 1991 roku wraz z tworzeniem się dogodnych warunków dla rozwoju gospodarki rynkowej. W roku 1995 utworzona została spółka handlowa Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., 100% kapitału Roto Frank AG, zajmująca się dystrybucją na terenie Polski produktów z całościowej oferty Roto Frank AG: okuć budowlanych, okien dachowych i schodów składanych.

1995
Utworzony został zakład produkcyjny okien dachowych Roto w Lubartowie k/Lublina, dostarczający obecnie okna dachowe z drewna na wszystkie rynki Roto.
 
2000
Oddanie do użytku własnego centrum logistycznego Roto w Warszawie przy Wale Miedzeszyńskim 402.
 
2002
Polski oddział Roto staje się centralą obsługi i zaopatrzenia w okucia Roto dla Platformy Północno-Wschodniej, obejmującej obok Polski Ukrainę, Białoruś, Litwę, Łotwę i Estonię.
 
2003
Obydwie dziedziny działalności Roto - okucia budowlane i okna dachowe - wyodrębnione zostały na terenie Polski jako osobne spółki handlowe celem jeszcze ściślejszej współpracy z grupami odbiorców produktów Roto.

Roto - zawsze na miejscu
Zgodnie z obowiązującą dewizą: Roto - niezawodny partner na budowie, wysiłki firmy skierowane są na rozbudowywanie najszerszej w branży sieci doradców technicznych służących radą i pomocą producentom okien w codziennej pracy. Jednocześnie partnerzy handlowi Roto, zajmujący się dostarczaniem okuć dbają o bliski kontakt z odbiorcami w każdym zakątku kraju.

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.