ALIPLAST Sp. z o.o.

Logo ALIPLAST Sp. z o.o.

pakiet medialny

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.

Od początku swojej działalności polski Aliplast postawił na ekspansywny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz opracowywania nowych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na  początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 347 pracowników. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski, a także Europy zostały zauważone na rynku. Aliplast jest laureatem wielu wyróżnień i nagród przyznanych przez organizacje branżowe i biznesowe.

Aktualności ALIPLAST Sp. z o.o.

Genesis OUT – nowość w ofercie systemów Aliplast

2020-07-10

Genesis OUT – nowość w ofercie systemów Aliplast

Nowy system od Aliplast przeznaczony jest do projektowania okien odchylanych oraz rozwieranych na zewnątrz. Genesis OUT charakteryzuje się zlicowaną wewnętrzną powierzchnią ramy i skrzydła.

System przeciwpożarowy FR65 – nowość w ofercie firmy Aliplast

2020-07-01

System przeciwpożarowy FR65 – nowość w ofercie firmy Aliplast

System FR65 to izolowany termicznie system przeciwpożarowy. Konstrukcje wykonane na bazie systemu FR65 charakteryzują się klasą odporności ogniowej EI30.

OFFICE – nowość w ofercie systemów aluminiowych Aliplast

2020-04-08

OFFICE – nowość w ofercie systemów aluminiowych Aliplast

Firma Aliplast uzupełniła swoją ofertę o system przeznaczony do projektowania ścian działowych wewnętrznych OFFICE. To system komorowy, bez izolacji termicznej charakteryzujący się wysokimi parametrami akustycznymi.

Więcej

Produkty i usługi ALIPLAST Sp. z o.o.

Genesis 75

Genesis 75

Trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej. Parametry termiczne Genesis 75 spełniają wymagania, które będą obowiązywać od roku 2021 (Uw od 0,90) Podstawą systemu Genesis 75 są kształtowniki ram o głębokości 75 mm Genesis 75 to system przeznaczony do...

Star

Star

nowoczesny system aluminiowy do projektowania okien i drzwi wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej przekładka termiczna o głębokości 45 mm, wykonana z solidnych i sprawdzonych materiałów, stanowi niezawodną barierę ciepłochronną ten sam rodzaj wkładu izolacyjnego w skrzydle okiennym oraz w ramie okiennej zapewnia...

Superial i+

Superial i+

system przeznaczony  do konstruowania okien, drzwi i witryn o wysokich parametrach termoizolacji wysokie parametry izolacyjności termicznej uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby poprawiając izolacyjność przekroju 0,2-0,4...

Więcej

Strona używa Cookies. Więcej w Polityce Prywatności.