| Wyświetleń:2525

Okucie podnoszono-przesuwne HS-Master

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Obecnie w modzie są wielkopowierzchniowe elementy podnoszono-przesuwne. Dzięki nim udaje się stworzyć jasne, przejrzyste pomieszczenia i nadać im nowoczesną atmosferę. Dla osiągnięcia tego celu warto zastosować okucia podnoszono-przesuwne HS-Master GU. Łączą one w sobie technikę bezpieczeństwa z nowoczesną techniką napędową, zapewniając wysoki komfort mieszkania. Drzwi mogą być otwierane – wg wyboru- poprzez przycisk, zdalne sterowanie lub ewentualnie radarowo. Otwieranie i zamykanie możliwe jest również poprzez lekki dotyk uchwytu. Drzwi pozostają w ruchu i zostają zastopowane krótko przed osiągnięciem pozycji końcowej. W krótkim czasie drzwi zostają otwarte lub zamknięte. W razie przeszkód w obszarze jezdnym, przy maks. 150 N, system zostaje zastopowany i drzwi poruszają się w przeciwnym kierunku.

Ponieważ zasilanie prądem, elektronika sterownika, jak też połączenie ze skrzydłem są zintegrowane w napędzie, możliwe jest doposażenie w dowolnym czasie.

Jednostkę napędową zakrywa ozdobna pokrywa (100 mm wys. zabudowy), dzięki czemu HS-Master daje się delikatnie wkomponować w wygląd i atmosferę mieszkania.

Reklama

System dostarczany jest w formie wstępnie zamontowanego zestawu 'na wymiar', w różnych wariantach wyposażenia, przez co łatwe staje się jego montowanie.

Gotowy, zamontowany HS-Master unosi i przesuwa skrzydła o ciężarze do 300 kilogramów. Dopuszczalna wysokość skrzydła wynosi od 1840 do 2765 mm, szerokość skrzydła od 950 do 3300 mm. Wymiary te dotyczą elementów z drewna, pcv i aluminium.

Dzięki prostej obsłudze, płaskiej szynie bieżnej oraz dużym szerokościom otwarcia, napęd ten nadaje się doskonale do zastosowania w programie „Budowanie bez barier“.

Grupa Przedsiębiorstw  Gretsch-Unitas  – krótka prezentacja

Grupa Przedsiębiorstw oferuje kompletny program produkcyjny w zakresie techniki drzwiowej, okiennej, systemów zarządzania i automatycznych systemów wejść, który składa się z ponad 100.000 elementów jednostkowych i licznych rozwiązań systemowych.

Od 100 lat firma urzeczywistnia swoją filozofię, polegającą nie tylko na rozwoju produktów jednostkowych, ale również na ciągłym poszukiwaniu rozwiązań całościowych, które odpowiadałyby indywidualnym, specyficznym wymaganiom klientów. Zgodnie z maksymą: „Przewaga systemu“, różne produkty firmy można bezproblemowo ze sobą łączyć.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY