| Wyświetleń:1680

SORBUD – elementy do szklenia okien i drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Sebastian Ornaf

fot. SORBUD | Sebastian Ornaf

SORBUD z Pabianic to specjalista w produkcji elementów do szklenia okien, drzwi oraz produkcji paneli PVC. O firmie opowiadał mi Sebastian Ornaf, właściciel.

Pomysł na firmę?

W branży przetwórstwa tworzyw działamy już od 1989 roku, a w 2001 roku odczuliśmy potrzebę stworzenia nowej firmy (SORBUD Sebastian Ornaf), która zaspokoi oczekiwania klientów z branży okiennej i nie tylko.

Początki działalności

Początki są zawsze trudne, ale duży zastrzyk wiedzy, przekazanej od mojego ojca, pozwolił nam na prężny start. Już w dwa lata od powstania firmy mieliśmy pełna ofertę asortymentu potrzebnego do produkcji okien.

Co miało wpływ na sukces?

Duża determinacja i wiara, że to, co robimy, jest słuszne i dobre. Do tego dochodzą: uczciwość i lojalność wobec naszych kontrahentów, wychodzenie naprzeciw nowatorskim pomysłom oraz szybkość działania.

Główne produkty i to, co je wyróżnia.

Podkładki do szklenia, łączniki słupka, ślizgacze, osłonki odwadniające, kliny montażowe, wzmocnienia narożnikowe, listwy podparapetowe. Wszystkie w/w produkty robimy sami, nie jesteśmy firmą handlową i to jest najważniejszą cechą, która nas i nasze produkty wyróżnia.

Oczywiście wysoka jakość i atrakcyjna cena sprawia, że nasze wyroby są stosowane w większości firm okiennych (szczegóły...)

Firma działa na terenie całej Polski, swoje produkty eksportuje również do Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii.

Jak oceniacie miniony rok i obecny – kryzys?

Początek zeszłego roku oceniamy dość dobrze, na pewno nie było kryzysu, który był zapowiadany. Końcówka roku już była gorsza – złe warunki atmosferyczne dało się odczuć nie tylko na skórze, ale i na sprzedaży. Ogólnie rok 2009 był słabszy od poprzednich lat.

Natomiast od początku tego roku odczuliśmy spadek sprzedaży, a czerwiec był miesiącem przełomowym, gdyż od tego czasu notujemy bardzo dobre wyniki.

Plany na przyszłość

Stały rozwój firmy, wprowadzanie nowych produktów, technologii, przyspieszenie etapu produkcji i wymianę parku maszynowego.

Główny celem firmy

Spełnianie oczekiwań naszych klientów – tych obecnych i przyszłych, bycie otwartym na nowe tematy, współprace lojalnościową z uczciwymi firmami, zadowolenie naszych pracowników z wykonywanej pracy i otrzymywanej płacy.

red. Paweł Sommer, oknonet.pl


Reklama
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

SORBUD

95-200 Pabianice
ul. Kresowa 11/15
tel.: 042 2271871
Fax: 042 2157428
e-mail: sorbud@sorbud.pl
https://www.sorbud.pl

fot. SORBUD

fot. SORBUD

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży