| Wyświetleń:1386

SORBUD Pabianice wprowadza na rynek zestawy podkładek dystansowych do montażu okien

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Podkładki dystansowe SORBUD

fot. SORBUD | Podkładki dystansowe SORBUD

SORBUD Pabianice rozpoczął konfekcjonowanie podkładek dla monterów okien. To udogodnienie pozwala na zakup kompletu różnej grubości podkładek w jednym opakowaniu.

Zestawy montażowe pakowane są w przezroczyste pudełka plastikowe z rączką i deklem, co zapewnia dużą wygodę i funkcjonalność. Dwie wielkości opakowań: 250 lub 500 sztuk, 4 rodzaje szerokości oraz mix podkładek pozwala na wybór odpowiedniego zestawu montażowego. Podkładki stosowane są w montażu okien i w różnych pracach kamieniarskich. Doskonale nadają się do klinowania i poziomowania. 

Podkładki charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, są odporne na niepożądane reakcje z klejami czy silikonami, a odpowiednio oznakowane kolory pomagają w szybkim wyborze potrzebnej grubość (od 1 do 5 mm). Wykonane są z tworzywa (polipropylen PP), które może być poddane recyklingowi. W ofercie firmy znajdziemy również podkładki o szerokości od 22 do 60 mm, pakowane w kartony po 1000 sztuk. SORBUD posiada na podkładki Atest Higieniczny HK/B/0166/01/2016.


#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

SORBUD

95-200 Pabianice
ul. Kresowa 11/15
tel.: 042 2271871
Fax: 042 2157428
e-mail: sorbud@sorbud.pl
https://www.sorbud.pl

Podkładki dystansowe SORBUD

fot. SORBUD

Podkładki dystansowe SORBUD

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży