Stolarka przeciwpożarowa – szybka i skuteczna ewakuacja

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi przeciwpożarowe na systemie SAPA

fot. AKPO

Drzwi przeciwpożarowe na systemie SAPA


Drzwi przeciwpożarowe na systemie SAPA

fot. AKPO

Drzwi przeciwpożarowe na systemie SAPA

AKPO proponuje nowoczesne, spełniające wszelkie normy, rozwiązania dla dużych inwestycji budynków użyteczności publicznej. Jednym z wielu niezbędnych elementów wyposażenia dużych obiektów są drzwi przeciwpożarowe. 


Odpowiednio dobrane i właściwie zamontowane drzwi ppoż, spełniające wszystkie wymagania techniczne, umożliwiają przeprowadzenie szybkiej ewakuacji. Dzięki nim znajdujące się wewnątrz budynku osoby mogą bezpiecznie opuścić teren i szybciej znaleźć się na drodze ewakuacyjnej. 

Drzwi ppoż. pełnią kilka ważnych funkcji: zamknięte – stanowią nie tylko barierę dla ognia, ale także zabezpieczają przed nieuprawnionym wejściem; otwarte – umożliwiają szybką ewakuację. Na rynku mamy wiele rozwiązań dotyczących drzwi przeciwpożarowych. Jednym z nich są przesuwne drzwi ognioodporne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Propozycję taką daje systemodawca SAPA. Automatyczne drzwi przesuwne SFB 2074 posiadają wysoką izolację termiczną i stabilną konstrukcję. Profil o głębokości 74 mm wyposażony jest w 30-milimetrową przekładkę termiczną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ognioodporne drzwi przesuwne występują w wariantach jedno lub dwuskrzydłowych o maksymalnej wysokości światła przejścia 2400 mm i maksymalnej grubości zastosowanej szyby 47 mm (szyba zespolona).

Ognioodporne drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie w budynkach o dużym natężeniu ruchu. Są możliwe do montażu zarówno w ścianach przeszklonych, jak i murowanych. Ognioodporne systemy przesuwne SAPA przekonały do siebie wielu inwestorów, zarówno dzięki swojej funkcjonalności, jak i estetyce.

#drzwi_przeciwpozarowe, #stolarka_przeciwpozarowa, #ochrona_przeciwpozarowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY