| Wyświetleń:412

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT

fot. HENSFORT

Woodec w palecie kolorów okien marki HENSFORT


Modny styl skandynawski zawojował wnętrza domów oraz ich otoczenie zewnętrzne, i zapewne nieprędko się to zmieni. Proste kształty i wzory, a do tego jasne kolory sprawiają, że jest on niezwykle popularny. W odpowiedzi na oczekiwania miłośników skandynawskiego stylu, firma HENSFORT wprowadza do swojej oferty okna imitujące dąb w tonacji szarości i bieli.


Efekty optyczne oraz przyjemna w dotyku szlachetna struktura tworzą całościowy, wysokiej jakości design. Niewątpliwą zaletą nowych oklein Woodec jest głębokie tłoczenie, stanowiące o wysokiej wytrzymałości produktu, a także ekstremalnie matowa wierzchnia warstwa kryjąca. Podkreślić przy tym należy również fakt, że okna w kolorze Woodec są produktami łatwymi w pielęgnacji i nie wymagają wielu prac w zakresie czyszczenia. 

Europejczycy bardzo polubili styl skandynawski, w którym dominuje drewno, jasne kolory ścian i meble z kolorowymi detalami. Okna w kolorze Woodec do złudzenia przypominające te wykonane z prawdziwego drewna. W połączeniu ze wszystkimi zaletami okien PVC to wyjątkowe dopełnienie stylu skandynawskiego – argumentuje Rafał Tyszczak, Z-ca Dyrektora Handlowego w firmie HENSFORT.


Produkty firmy HENSFORT w kolorze Woodec dostępne są w trzech wersjach. Oprócz Turner Oak Malt, absolutnego hitu ostatnich targów Fensterbau Frontale, zaoferowano także dwa kolejne wybielane elementy dekoracyjne imitujące dąb, w kolorystyce szarości i bieli: Sheffield Oak Concrete oraz Sheffield Oak Alpine. Idealnie spełniają one wymagania nowoczesnego, skandynawskiego stylu aranżacyjnego. 


Przyjemny i jednocześnie nowoczesny wygląd, który przenoszony jest z elementów dekoracyjnych do wnętrza pomieszczenia, był dla projektantów dodatkową inspiracją. Trend skandynawski dominujący w aranżacji wnętrz przenoszony jest obecnie na elementy budowlane, takie jak okna oraz drzwi, dodatkowo uszlachetniając bryłę zewnętrzną budowli. 

Wprowadzeniu do palety nowych kolorów towarzyszy jeszcze jedna istotna zmiana. Niezwykle popularny wśród naszych klientów kolor Winchester będzie dostępny w gronie kolorów standardowych w liniach Civis, Ecoreina i Reysol – dodaje Rafał Tyszczak.


#okna_pvc, #okleiny_okienne, #produkcja_stolarki, #Woodec

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/plMACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Z okazji 100-lecia powstania Grupy Salamander, Salamander...

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Roto wprowadza nową, udoskonaloną rolkę ryglującą V...

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje skalkulowanie rozliczeń w taki...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży