| Wyświetleń:1742

EKO-OKNA podjęły współpracę z Gealan

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan


Zobacz również:

oknoad

Energooszczędne okna VELUX

aluPilot już na polskim rynku

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ

Innowacyjne drzwi przesuwne


EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

fot. EKO-OKNA

EKO-OKNA podejmują współpracę z Gealan

EKO-OKNA podjęły współpracę z czwartym już systemodawcą profili PVC, firmą Gealan, i proponują swoim klientom stolarkę opartą o system S 9000, który uchodzi za jeden z najbardziej nieszablonowych rozwiązań w branży stolarki.  


Szyby w oknach na bazie systemu Gealan S 9000 klejone są na sucho do przylgi przy pomocy technologii STV. 

Stosując tę technologię w produkcji okien zyskujemy lepszą statykę oraz możliwość konstruowania większych okien. Możemy szklić skrzydła okienne nawet do wysokości 2,5 m bez montażu jakichkolwiek poprzeczek. Okno takie jest również bardziej odporne na wiatr czy wodę – tłumaczy Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A. 


Takie rozwiązanie to lepsza statyka bez utraty gwarancji, co oznacza większe zadowolenie klienta finalnego. 

Producent podkreśla, że takie rozwiązanie to lepsza statyka bez utraty gwarancji, co oznacza większe zadowolenie klienta finalnego, dodają, że każde okno na bazie tego systemu, opuszczającego bramy fabryki, wykonane będzie w tej technologii. Uspokaja również sceptyków, którzy obawiają się komplikacji w przypadku rozbicia szyby w tak wykonanym oknie, że jej wymiana jest niezwykle szybka i nieskomplikowana, i odbywa się poprzez wycięcie zniszczonego pakietu szybowego i wklejeniu nowego.

Profile okien wykonywanych w systemie S 9000 dostępne są w technologii acrylcolor. Oznacza to, że profile pokrywane są zewnętrzną powłoką ze szkła akrylowego, które uważane jest za najbardziej trwałe tworzywo sztuczne na świecie.

Powłoka profilu jest znacznie bardziej trwała, zarówno pod względem zachowania swojego niezmiennego koloru czy też odporności na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka odbija promienie słoneczne, nie łuszczy się i nie wymaga konserwacji. Oczywiście produkując okna w oparciu o system S 9000 będziemy zgrzewać je przy użyciu technologii V-Perfect – dodaje dyrektor Maciejewski. 


Jeszcze przed wdrożeniem nowego produktu na rynek, Eko-Okna zorganizowały szkolenie, podczas którego zaprezentowano możliwości produktu. Aby udowodnić, że okno charakteryzuje się nadzwyczaj dobrą statyką, a szklenie na sucho jest niezwykle bezpieczne, poddawano je ciekawemu eksperymentowi. Eksperyment polegał na tym, że na wyprodukowane okna najeżdżał samochód osobowy. Okna zdały egzamin na szóstkę. Pod oknami umieszczony został telefon komórkowy prowadzącego, czym dał gwarancję bezpieczeństwa. 

Cieszymy się, że możemy wyznaczać swoisty trend i zaoferować coś innego, skrojonego na miarę oczekiwań klienta. Dzięki temu, że rozczytujemy potrzeby naszych klientów, zostają oni z nami na długo – podsumowuje dyrektor Maciejewski.


#okna_pvc, #produkcja_stolarki, #systemy_Gealan, #S9000

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/