| Wyświetleń:591

Juun 25 od ANWIS – nowy system żaluzji aluminiowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Juun 25 od ANWIS – nowy system żaluzji aluminiowej

fot. ANWIS | Juun 25 od ANWIS – nowy system żaluzji aluminiowej

Anwis – wiodący producent osłon okiennych i komponentów – rozszerzył ofertę produktową obejmującą żaluzje aluminiowe. Juun, to nowe rozwiązanie na rynku, które łączy funkcjonalność żaluzji poziomych ze sterowaniem dostępnym w plisach. Produkt cechuje łatwy pomiar, szybki montaż, a zarazem trwałe i solidne wykonanie. 


Przemyślana konstrukcja


Żaluzja aluminiowa Juun to system, w którym elementem nośnym oraz sterującym są wałki o średnicy 14 mm. W związku z tym do prawidłowego funkcjonowania żaluzji nie muszą być stosowane skomplikowane elementy sterowania, takie jak: przekładnia czy hamulec. W skład żaluzji wchodzą lamele aluminiowe o szerokości 25 mm, rozlokowane na drabince sznurkowej, montowanej bezpośrednio do wałka górnego i dolnego. 

Każdym z nich można sterować w zakresie góra-dół, co pozwala na osłonięcie wybranego fragmentu szyby. Ukryty w rurce element hamujący pozwala na precyzyjne zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości okna. Wałek górny odpowiada dodatkowo za obrót lamel. W ten sposób żaluzja aluminiowa Juun zapewnia płynną regulację przepływu światła. To wyjątkowe połączenie systemu żaluzji aluminiowej ze sterowaniem dostępnym do tej pory w żaluzjach plisowanych. 

Wszechstronna funkcjonalność


Zastosowanie uniwersalnego wieszaka kątowego umożliwia szybki montaż osłony do listew przyszybowych oraz do skrzydła okiennego. Żaluzja aluminiowa Juun może być również instalowana w sposób bezinwazyjny – poprzez nałożenie specjalnych uchwytów mocujących na skrzydło okna. Pomiar jest łatwy i ogranicza się do podania wysokości i szerokości całkowitej osłony. 


Żaluzja aluminiowa Juun może osiągać 1,2 m szerokości oraz 2,2 m wysokości, dzięki czemu pasuje do większości wymiarów okien. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu prowadzenia sznurkowego, umożliwia swobodne operowanie skrzydłem okiennym. Przez wzgląd na swoją konstrukcję, która w głównej mierze wykonana jest z aluminium, wykazuje odporność na wilgoć oraz zmienne temperatury. Co ważne, produkt jest zupełnie bezpieczny dla dzieci i zgodny z europejską normą PN-EN 13120+A1:2014-04 (Child Safety). 

Rozwiązanie z kolorem


Jedną z istotnych cech wpływających na atrakcyjność żaluzji Juun jest bogata kolorystyka, która daje możliwość dopasowania żaluzji do charakteru i funkcji poszczególnych pomieszczeń. Z tą myślą, oprócz dostępności 85 kolorów lamel, firma Anwis umożliwia dobranie kolorystyki osprzętu. W jego skład wchodzą m.in. dwa ruchome wałki oraz uchwyt sterujący. W standardzie dostępne są: biel, biel kremowa, brąz, beż, anoda silver, bazaltowy szary, antracyt i czarny. Podstawowa oferta może zostać zastąpiona dowolnym kolorem z palety RAL. Dzięki temu żaluzja będzie zawsze idealnie spersonalizowana, zapewniając komponowanie się zarówno z pomieszczeniami domowymi jak i biurowymi. Kolor drabinki sznurkowej dobierany jest do koloru lamel.  

#zaluzje_aluminiowe, #oslony_przeciwsloneczne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Anwis Sp. z o.o.

87-800 Włocławek
ul. Smocza 16/18
tel.: 054 4128800
tel.: infolinia: 0 801 889922
Fax: 054 4128826 lub 42
e-mail: info@anwis.pl
https://www.anwis.pl
https://www.facebook.com/AnwisPolska/