| Wyświetleń:532

Smart Guard – prewencyjna ochrona przeciwwłamaniowa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

REHAU Smart Guard

fot. REHAU

REHAU Smart Guard


REHAU Smart Guard

fot. REHAU

REHAU Smart Guard

REHAU Smart Guard

fot. REHAU

REHAU Smart Guard

REHAU Smart Guard

fot. REHAU

REHAU Smart Guard

REHAU zaprezentował nowy produkt, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a także wzbogaca funkcje okna. Stworzono rozwiązanie, które idzie znacznie dalej niż standardowe systemy alarmowe.


Jak pokazują statystyki, zabezpieczenia domów wciąż są niewystarczające:

» co 3 minuty notowana jest próba włamania. Większość z nich ma miejsce za dnia, a nie, jakby można było przypuszczać,  w nocy;

» 80% włamań następuje poprzez sforsowanie okna, a na otwarcie słabo zabezpieczonego standardowego okna zawodowiec potrzebuje niecałe 10 sekund;

» w 44% przypadków sprawa kończy się na próbie włamania – szkody są często ogromne. Zarówno po stronie materialnej, jak i emocjonalnej – tracimy poczucie bezpieczeństwa w własnym domu.

W odpowiedzi na tę potrzebę powstał Smart Guard – system aktywnego odstraszania włamywaczy. W przeciwieństwie do znanych już rozwiązań, REHAU Smart Guard wykrywa włamywacza zanim ten wyrządzi szkody. 

Nowoczesne rozwiązanie – prosta zasada, duża skuteczność


Kiedy intruz zbliża się do okna na odległość mniejszą niż 20 cm, inteligentny czujnik ruchu uruchamia samoczynnie program ochronny. Najpierw aktywuje się sygnał wizualny w postaci pulsujących, czerwonych diod LED. Jeśli nieproszony gość się nie wycofa, włącza się ostrzeżenie dźwiękowe. Jeśli i to nie będzie wystarczające, do ostrzeżeń optycznych i akustycznych dołączy syrena alarmowa generująca dźwięk o natężeniu 90 decybeli. Włączy się ona, gdy znajdujący się w oknie czujnik wstrząsów wykryje użycie siły. Syreną steruje włącznik radiowy, a jej aktywacja lub dezaktywacja odbywa się za pomocą wygodnego przycisku. System Smart Guard System Plus ostrzega domowników przed włamywaczami, którzy nie dali się odstraszyć i za wszelką cenę próbują wejść do budynku. 

Łatwy montaż


Niewielkie moduły REHAU Smart Guard montuje się w górnej ramie okien linii SYNEGO lub GENEO. Umieszczone w ościeżnicy są praktycznie niewidoczne i idealnie komponują się w okiennej ramie. Smart Guard jest systemem bezprzewodowym – nie wymaga kucia ścian, kładzenia kabli, nieestetycznych przewodów. Jest zasilany bateriami, których żywotność wynosi około 2 lat i które bardzo prosto się wymienia.

Okno Smart Guard REHAU to nowe standardy ochrony przeciwwłamaniowej i nowy pomysł na funkcje okna. Dzięki niezwykle efektywnemu, a jednocześnie bardzo prostemu w obsłudze systemowi odstraszającemu Smart Guard, montowanemu w oknach lub drzwiach balkonowych, Klienci unikną wielu nieprzyjemnych emocji i strat finansowych – zapewniają przedstawiciele REHAU.


» Więcej informacji na stronie www.rehau.pl/smartguard


» Zobacz materiał wideo


#Smart_Guard, #okna_antywlamaniowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkania z pasją VITOexTrEAM to cykl, który trwa od 5...

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

24 września ruszyła charytatywna akcja „Aktywnie dla...

System iCOR nagrodzony

System iCOR nagrodzony

Wyjątkowy system iCOR marki Deceuninck po raz kolejny...

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży