| Wyświetleń:570

Plastikowe drzwi wejściowe Perito

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Plastikowe drzwi wejściowe łatwo dostosowują się zarówno do nowoczesnych budynków, jak i klasycznych domów. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj drzwi, kolor i elementy dekoracyjne.


Jeśli potrzebujesz solidnych i trwałych drzwi, wybierz jedną z naszych serii Basic, HPL lub Entry. Jeśli natomiast poszukujesz tańszych drzwi wejściowych z tworzywa sztucznego, które nie będą narażone na działanie promieni słonecznych, sprawdź naszą ofertę drzwi ABS – tłumaczą przedstawiciele dostawcy wypełnień drzwiowych Perito.


» Drzwi z wypełnieniem BASIC 


Drzwi wejściowe z tworzywa sztucznego są zaprojektowane specjalnie dla tych, dla których cena jest decydującym parametrem przy zakupie nowych drzwi wejściowych. Modele drzwi w ramach linii wypełnień Basic można wybierać tylko z ograniczonej ilości odmian i wzorów.

Jakość i niska cena. Są to główne zalety plastikowych drzwi frontowych z serii Basic. Nie znajdziesz tu tylu wariantów i wzorów, jak przy drzwiach z serii Elegance czy Entry, ale w przypadku tych plastikowych drzwi ucieszy Cię bardzo korzystna cena – dodają przedstawiciele Perito.


Materiał promocyjny

#drzwi_zewnetrzne, #wypelnienia_drzwiowe, #drzwi_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY