| Wyświetleń:2481

HENSFORT po raz dziewiąty Gazelą Biznesu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

30 grudnia w dzienniku Puls Biznesu opublikowana została lista laureatów „Gazel Biznesu 2019 roku". Wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce już po raz dziewiąty znalazł się producent energooszczędnych okien i drzwi – firma HENSFORT.


Przyznawany nieprzerwanie od 2000 roku tytuł Gazeli Biznesu otrzymują firmy, które przez minimum trzy lata zwiększają obroty i osiągają zysk. Weryfikacją danych zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland na zlecenie dziennika „Puls Biznesu”. 

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Dziewiąty tytuł Gazeli Biznesu jest potwierdzeniem tego, że obrana i konsekwentnie realizowana przez nas strategia rozwoju firmy jest słuszna. Rok 2019 był dla nas pod wieloma względami przełomowy, tym bardziej cieszy fakt, że nasze sukcesy i wyniki finansowe zostały zweryfikowane i potwierdzone – mówi Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT Sp. z o.o.


Inwestycje i rozwój

 
W Polsce działa ponad 2 tys. producentów okien, drzwi, bram i rolet oraz ich dostawców. Dodatkowo nasz kraj jest niekwestionowanym liderem eksportu stolarki okiennej w Europie, co sprawia, że firmy konkurują ze sobą nie tylko o polskich klientów, ale również zagranicznych inwestorów. 

Branża stolarki okienno-drzwiowej jest bardzo wymagająca. W sferze strategii wymaga od nas nieustannego przewidywania, dlatego nieustannie stawiamy na innowacje w sferze produkcji i technologii m.in. poprzez realizację projektu badawczo-rozwojowego o wartości 14 mln złotych. Aktywnie poszerzamy też naszą ofertę produktową. W ubiegłym roku przedstawiliśmy system HENSFORT Elegant, a od marca tego roku inwestorzy będą mogli zapoznać się z naszą zupełnie nową kolekcją stu wzorów drzwi wejściowych – podsumowuje Krzysztof Gala, Dyrektor Generalny w HENSFORT Sp. z o.o.


Doświadczenie i jakość produktów oferowanych przez firmę zostały dostrzeżone nie tylko przez redakcję Pulsu Biznesu. Wprowadzony w ubiegłym roku innowacyjny system Elegant był wielokrotnie nagradzany przez eksperckie jury m.in. w konkursie Red Dot Award, natomiast za drzwi HENSFORT PE78HI Smart producent otrzymał Złoty Medal Targów Budma 2020. 

#drzwi_aluminiowe, #okna_PVC, #drzwi_PVC, #okna_aluminiowe, #gazele_biznesu

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Hensfort

37-700 Przemyśl
ul. Nestora 1
tel.: 16 676 04 30
tel.: 16 678 50 05
Fax: 16 676 04 30
e-mail: biuro@hensfort.pl
https://www.hensfort.com/plMACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Z okazji 100-lecia powstania Grupy Salamander, Salamander...

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Roto wprowadza nową, udoskonaloną rolkę ryglującą V...

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje skalkulowanie rozliczeń w taki...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży