| Wyświetleń:2761

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

fot. ALUPLAST

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020


ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

fot. ALUPLAST

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

fot. ALUPLAST

ALUPLAST partnerem Monteriady 2020 podczas targów Budma 2020

ALUPLAST zaprasza na wydarzenie specjalne: MONTERIADA 2020, podczas Targów Budma, gdzie po raz pierwszy zaprezentuje profesjonalny montaż najnowszego, nagrodzonego Złotym Medalem MTP 2020 modelu przesuwnych drzwi tarasowych aluplast SMART-SLIDE.


Po cieszących się dużą frekwencją i zainteresowaniem ubiegłorocznych pokazach montażu drzwi unoszono-przesuwnych HST 85, firma Aluplast zaprezentuje w tegorocznej edycji Monteriady montaż najnowszego produktu w segmencie drzwi tarasowych: przesuwnych drzwi tarasowych aluplast SMART-SLIDE. Zaprezentowany zostanie montaż drzwi o wymiarach 3 x 2,3 m w schemacie A, które powstały w oparciu o system okuć Roto Patio Inowa. W pokazach, na potrzeby szklenia konstrukcji,  wykorzystany zostanie manipulator Smartlift z firmy Glasslift.

Praktyczne pokazy montażu najnowszych rozwiązań rynkowych w zakresie przesuwnych drzwi drziw tarasowych


Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to najnowsze rozwiązanie w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych. Cechują je przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla często stosowanych dotychczas drzwi typu PSK/PATIO. Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę, zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych typu HST. Specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na ukrytych wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że SMART-SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności. 

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE zdobyły uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2020. Produkt będzie można zobaczyć m.in. podczas tegorocznej Monteriady na targach Budma, gdzie przeprowadzamy będzie właśnie pokaz montażu drzwi SMART-SLIDE.

To innowacyjne i wzbudzające w ostatnim roku ogromne zainteresowanie rozwiązanie to z pewnością bardzo ciekawa alternatywa i "brakujące ogniwo" w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast Sp. z o.o. – Sygnały płynące z rynku budowlanego potwierdzają coraz większe zainteresowanie konstrukcjami przesuwnymi, które są łatwiejsze w obsłudze, nie zabierają powierzchni wewnątrz pomieszczeń oraz pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń. 


Drzwi SMART SLIDE to nie tylko potencjalne zyski i zadowolenie z komfortu użytkowania, lecz także ciekawa propozycja z punktu widzenia wzornictwa użytkowego. Konstrukcja ma minimalistyczny i nieco skandynawski design. Nieotwieralna część stałego szklenia realizowana w niezwykle wąskich profilach pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonych i ograniczenie powierzchni ram, co jest zgodne z oczekiwaniami klientów i tendencjami w zakresie projektowania nowoczesnych przeszkleń – podsumowuje Marcin Szewczuk.


Budowa ściany domu pasywnego na żywo z pokazem montażu okien w systemie aluplast Ideal 8000


W tym roku w ramach Monteriady budowana będzie również ściana domu pasywnego „na żywo” z pustaków ceramicznych TERMOton DIAMENT P+W 25, w której zaprezentowany zostanie również montaż produktów stolarki otworowej. Jednym z nich będzie montaż okna w systemie aluplast Ideal 8000 w warstwie izolacji termicznej z wykorzystaniem Ciepłej Belki Montażowej – systemu Marbet Bausystem. W systemie okiennym Ideal 8000 duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m²K sytuuje go w gronie rozwiązań o podstawowym znaczeniu dla inwestorów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Specjalna ekstrudowana przylga środkowa, do której mocno przylega trzecia, wewnętrzna uszczelka zapewnia lepszą szczelność całej konstrukcji, poprawia właściwości cieplne i akustyczne, jak również utrudnia wyważenie skrzydła.

Zapraszamy na pokazy – odbierz bezpłatny bilet wstępu


MONTERIADA 2020 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu (4- 7 lutego 2020 roku) zlokalizowana będzie w pawilonie 5, stoisko nr 1. Jako partner Monteriady Aluplast ma do rozdania 100 bezpłatnych wejściówek na targi Budma. Zainteresowanych otrzymaniem wejściówek prosimy o wypełnienie formularza TUTAJ (wpisując w treści "MONTERIADA ALUPLAST").

MONTERIADA już po raz piąty gościć będzie na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Wydarzenie, realizowane we współpracy z czołowymi markami z rodzimej branży stolarki budowlanej buduje świadomość odbiorców w zakresie prawidłowego montażu okien, drzwi, bram garażowych i towarzyszących im rozwiązań. Jest też doskonałą okazją do propagowania nowoczesnych technik montażowych.

#montaz_stolarki, #dobry_montaz, #monteriada, #systemy_okienne, #systemy_drzwiowe, #drzwi_przesuwne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ALUPLAST Sp. z o.o.

61-357 Poznań
Gołężycka 25 A
tel.: 61 6543400
tel.: www.energeto.pl
Fax: 61 6543499
e-mail: aluplast@aluplast.com.pl
https://www.aluplast.com.pl
https://www.facebook.com/aluplast/MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Z okazji 100-lecia powstania Grupy Salamander, Salamander...

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Roto wprowadza nową, udoskonaloną rolkę ryglującą V...

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje optymalizację współczynnika opustu w PV

ML System postuluje skalkulowanie rozliczeń w taki...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży