| Wyświetleń:3083

MS zaprasza na 4DD

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Już we czwartek rusza piąta edycja targów 4 Design Days – wielkiego święta wzornictwa użytkowego i przemysłowego. Podczas tego wydarzenia czołowi producenci, najlepsi architekci i projektanci będą prezentować swoje najnowsze produkty i dyskutować o nadchodzących trendach w architekturze. 


W Katowicach nie zabraknie również firmy MS więcej niż OKNA. Do odwiedzin ich stoiska producent zaprasza wraz z Autoryzowanym Partnerem Handlowym MS – firmą Portalux.

Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań z oferty stolarki PVC i aluminium, które zaprezentujemy na nowoczesnym stoisku. Z pewnością znajdą na nim coś dla siebie amatorzy stylu loftowego, jak i tradycyjnego budownictwa jednorodzinnego. Uwagę warto zwrócić również m.in. na betonowe okleiny, ogromne możliwości konstrukcyjne stolarki aluminiowej i zaawansowane technologicznie systemy drzwiowe. A to jedynie część niespodzianek, jakie przygotowaliśmy z myślą o gościach 4DD! Czekamy na Was w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, stoisko nr 78. Do zobaczenia!
#okna_PVC, #okna_aluminiowe, #stolarka_otworowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY