| Wyświetleń:3299

Pod hasłem innowacji – MS podsumowuje 4DD

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MS na targach 4 DD - rogowy HS

fot. MS

MS na targach 4 DD - rogowy HS


MS na targach 4 DD

fot. MS

MS na targach 4 DD

Podczas targów zespół MS więcej niż OKNA zaprezentował wiele niecodziennych propozycji. Wraz z partnerem handlowym - firmą Portalux, firma MS więcej niż OKNA znalazła się w gronie 300 wystawców tegorocznego wydarzenia.


Na stoisku MS zobaczyć można było m.in. rozwiązania PVC – stylowe, wyróżniające się wyjątkowo wąskimi profilami okna SliM i utrzymane w drewnopodobnej okleinie Turner Oak drzwi Patio HST, a także stolarkę aluminiową – narożny HS bez słupka stałego w modnym industrialnym, szarym dekorze. Zainteresowanie wzbudziły nowoczesne metody sterowania stolarką okienną i drzwiową, w szczególności panelowe drzwi aluminiowe, które można otworzyć za pomocą specjalnego czytnika linii papilarnych, a także zdalnie podnoszone żaluzje mSun+.

 - Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami – zarówno w dziedzinie rozwiązań konstrukcyjnych, doboru materiałów, jak też w kwestii sterowania i wpisywania się stolarki w tzw. dom inteligentny, rośnie z roku na rok. Chcemy mieszkać wygodnie i bezpiecznie, a jednocześnie stawiamy na energooszczędność i ciekawy wygląd. Dlatego prace projektantów i technologów w najbliższych latach z pewnością będą szły w kierunku tworzenia jeszcze bardziej funkcjonalnych rozwiązań. Cieszymy się, że imprezy takie jak 4DD umożliwiają wymianę doświadczeń i wiedzy, i tym chętniej w nich uczestniczymy. – mówi Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy MS więcej niż OKNA.


#okna_PVC, #okna_aluminiowe, #stolarka_otworowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY