| Wyświetleń:2986

REHAU odwołuje swoje uczestnictwo w targach Fensterbau Frontale – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zważywszy na oficjalną ocenę bieżącej sytuacji związanej z koronawirusem oraz jej niemożliwy do przewidzenia rozwój, REHAU postanowił zrezygnować z udziału w targach Fensterbau Frontale 2020.


Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, klientów oraz partnerów to nasz najwyższy priorytet – mówi Carsten Heuer, dyrektor działu okien i członek zarządu firmy REHAU. – Jest to daleko idący środek zapobiegawczy, który ma na celu ochronę ludzi i ich zdrowia. Obecnie najważniejszym zadaniem, które konsekwentnie realizujemy, jest minimalizowanie ryzyka dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. 


Odwołanie udziału w targach nie jest łatwą decyzją dla firmy REHAU. Jak podkreśla Carsten Heuer: Z żalem podejmujemy te działania, bowiem targi Frontale od wielu dziesięcioleci są dla nas bardzo ważnym wydarzeniem i okazją do zaprezentowania klientom, partnerom i odwiedzającym naszych innowacyjnych rozwiązań oraz nowych produktów. Mimo to w obecnej sytuacji nie widzimy innego rozwiązania, ponieważ dla firmy REHAU najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo ludzi. 


REHAU nieustannie dąży do realizacji celu, jakim jest przedstawianie innowacyjnych rozwiązań w branży okien i w pokrewnych dziedzinach. Rozwiązania te stanowią dla klientów znaczną wartość dodaną. REHAU zapewnia, że dzięki regularnej komunikacji oraz wykorzystaniu nowych technologii zaprezentuje swoje nowości i innowacje całej branży, nawet bez udziału w tegorocznych targach.

#Fensterbau_Frontale, #targi_budowlane, #systemy_PVC, #profile_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży