ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:3581

Nawiewniki INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT w ofercie PROFIL SYSTEM

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Basic)

fot. RENSON | Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Basic)

Nawiewniki INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT marki RENSON to komfortowa wentylacja okien, którą można bez problemu zastosować w każdym projekcie: czy to w nowym budownictwie, czy też remontowanych budynkach. 


INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT posiadają wysoką szczelność termiczną i akustyczną. Oba nawiewniki zostały wyposażone w standardzie w materiały tłumiące dźwięki i są dostępne w różnych wersjach akustycznych w zależności od poziomu hałasu panującego w miejscu inwestycji.

Nowe systemy wentylacji INVISIVENT AIR i COMFORT są również dostępne w wersji „High Rise”. To idealne rozwiązanie do zastosowań narażonych na duże obciążenie wiatrem, takich jak wieżowce czy budynki położone na wybrzeżu. INVISIVENT AIR i COMFORT HR są standardowo wyposażone w designerską zewnętrzną nasadkę, która zapewnia optymalną wodoodporność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. 

Dodatkowe śruby montażowe i klipsy gwarantują mocne i stabilne przytwierdzenia do okna. Każdy nawiewnik HR zawiera materiał akustyczny, który tłumi zewnętrzny hałas w najwyższym możliwym zakresie, zwiększając w ten sposób komfort użytkownika. Wersja HR jest dostępna w 4 różnych poziomach tłumienia dźwięku (INVISIVENT AIR Basic oraz INVISIVENT COMFORT Basic/High/Ultra).

Nowe nawiewniki oferują wiele możliwości architektonicznych. Mogą zostać np. całkowicie ukryte, zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT są wyposażone w zdejmowane osłony, który pozwalają na estetyczne wykończenie nawiewnika od wewnętrznej strony na różne sposoby. Możliwe jest również dopasowanie zewnętrznej nakładki lub połączenie z osłoną przeciwsłoneczną (również marki Renson, jak sam nawiewnik). 

Nowe nawiewniki są jeszcze lepiej dostosowane do inteligentnej jednostki wentylacyjnej Healthbox 3.0, gwarantując w ten sposób optymalną jakość powietrza w pomieszczeniu przez cały czas. Szybszy montaż, wyższa stabilność okna i całkowicie szczelne wykończenie są również priorytetami w procesie instalacji.


Dzięki zastosowaniu technologii i-Flux od Renson® nawiewniki
gwarantują maksymalny komfort przy minimalnych stratach energii

#wentylacja, #nawiewniki_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

PROFIL SYSTEM Paweł Tymiński

15-523 Grabówka
Szosa Baranowicka 151/1
tel.: 509-342-813
tel.: 509-285-614
tel.: 509-342-813
e-mail: biuro@profil-system.com
http://www.profil-system.com/