| Wyświetleń:4625

e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

e-Klamka drzwiowa HandsFree zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort: umożliwia odblokowanie drzwi bez konieczności odkładania przedmiotów trzymanych w rękach. 


Jeden ruch nogą nad oświetlonym obszarem na podłodze bezpośrednio pod klamką powoduje odblokowanie zamka i umożliwia otwarcie drzwi. Dzięki zaszyfrowanemu sygnałowi z transpondera system automatycznie wykrywa, czy zbliżająca się osoba jest upoważniona do wejścia. 

Bezdotykowe odblokowanie drzwi


Jeśli osoba uprawniona do wejścia zbliża się do drzwi, na podłodze pod klamką pojawia się oświetlony obszar. Mały ruch nad tym obszarem – np. stopą, parasolem lub chodzikiem – powoduje, że zamek odblokowuje się i można otworzyć drzwi.

Komfortowe otwieranie drzwi nawet przy zajętych rękach


e-Klamki drzwiowe HandsFree zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort: do domu można łatwo i bezpiecznie wnosić nieporęczne przedmioty lub torby pełne zakupów bez potrzeby ich odkładania przed drzwiami i szukania klucza. Można też bezpiecznie wejść z dzieckiem na rękach. Ułatwia to w znacznym stopniu wchodzenie do domu osobom, które muszą korzystać z chodzików.

Jeszcze większy komfort dzięki zastosowaniu automatycznych otwieraczy drzwiowych


Komfort użytkowania e-Klamek drzwiowych firmy HOPPE można jeszcze zwiększyć, stosując dodatkowe elementy okucia, np. automatyczne otwieracze drzwiowe, samozamykacze lub napędy do drzwi przymykowych innych producentów: Firmy, takie jak Rubner Türen z Południowego Tyrolu i fabryka drzwi Safenwil ze Szwajcarii, oferują drzwi wejściowe, w których e-Klamka drzwiowa HandsFree jest połączona z elektronicznymi elementami napędowymi. W tym przypadku drzwi nie tylko odblokowują się bezdotykowo, ale również otwierają automatycznie. Oznacza to, że drzwi otwierają się po odblokowaniu i mogą się również zamykać automatycznie po przejściu – w zależności od typu napędu. W takim połączeniu e-Klamka HandsFree oferuje poziom komfortu zbliżony do bezdotykowego otwierania bagażnika w samochodach.

Zintegrowane funkcje zabezpieczające


Połączenie między transponderem a sterownikiem jest szyfrowane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami AES. Zasięg wykrywania sygnału radiowego wynosi tylko jeden metr, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie. e-Klamka HandsFree rozróżnia, czy sygnał z transpondera został wysłany sprzed, czy zza drzwi – wykluczone jest więc omyłkowe odblokowanie drzwi od wewnątrz.

Obszary przed drzwiami wejściowymi mogą być zaprojektowane w bardzo różny sposób – w celu zapewnienia dobrej widoczności oświetlonego obszaru na danym podłożu można wybrać różne kolory światła.


Łatwy montaż


e-Klamki HandsFree są łatwe w montażu – nie jest konieczne frezowanie żadnych otworów po stronie zawiasu; wystarczy ułożyć przewód od wspornika pochwytu do zamka. Ponadto e-Klamki HandsFree montuje się w zwykły sposób przy użyciu sprawdzonego systemu mocowania HOPPE.

#klamka_HandsFree, #okucia_drzwiowe, #klamki, #eklamki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

HOPPE s.r.o.

CZ-430 01 Chomutov
Pražská 5377
tel.: +48 605 363 884
tel.: +48 605 363 884
e-mail: wojciech.cholewiak@hoppe.com
https://www.hoppe.com
https://www.oknonet.pl/hoppeFabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży