| Wyświetleń:3504

Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma „DZIADEK”, producent stolarki okienno-drzwiowej, nawiązała współpracę z portalem drzwitarasowe.pl, który powstał z inicjatywy Grupy G-U. Strona drzwitarasowe.pl jest poświęcona rozwiązaniom dotyczącym drzwi podnoszono-przesuwnych i adresowana do osób, które szukają informacji na temat nowoczesnych rozwiązań do drzwi HS.


Nowoczesna architektura stara się być maksymalnie otwarta na zielone otoczenie domu, a wiele osób – budujących się, remontujących swój dom lub mieszkanie – marzy o dużych przeszkleniach balkonowo-tarasowych. Aby pomóc im zorientować się w systemowych rozwiązaniach i możliwościach dotyczących wyposażenia dodatkowego do drzwi podnoszono-przesuwnych, które ułatwiają użytkowanie dużych przeszkleń, Grupa G-U stworzyła stronę drzwitarasowe.pl i zaprosiła do współpracy ekspertów z branży. Jednym z nich jest firma „DZIADEK” – producent okien i drzwi, którego produkty trafiają do polskich i zagranicznych klientów, m.in. z Niemiec, Holandii, Danii czy Islandii.

Na rynku jesteśmy od lat 80. Przez ten czas zmieniały się nie tylko technologie, ale także powstawały nowe rozwiązania, o których wielu klientów nie słyszało. Dlatego inicjatywa marki G-U jest ciekawa i ważna. Dzięki niej klienci mogą dowiedzieć się, jakie systemowe rozwiązania są obecnie dostępne na rynku, a dzięki publikowanym filmom mogą zobaczyć, na jakiej zasadzie te rozwiązania działają. A okazuje się, że czasem drobny element, w który doposażone są drzwi tarasowe sprawia, że codzienna obsługa, także tych dużych, najmodniejszych drzwi tarasowych, jest komfortowa. Chcemy włączyć się w promowanie tych rozwiązań i dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć inicjatywę G-U obecnością naszej marki na portalu drzwitarasowe.pl – mówi Andrzej Kilanowski z firmy „DZIADEK”.


Na stronie www.drzwitarasowe.pl znajduje się obecnie pięć sekcji (podstron): 

» Blisko natury – wyjaśnienie kierunku, który obrali twórcy serwisu i korzyści, jakie płyną z zastosowania rozwiązań G-U do drzwi tarasowych,

» Rozwiązania, które inspirują – biblioteka krótkich filmów pokazowo-instruktażowych, dzięki którym klient może zobaczyć, czym są i jak działają wybrane rozwiązania G-U, 

» Aktualności – sekcja z wybranymi artykułami, m.in. na temat systemu HS,

» Gdzie kupić – podstrona z mapką lokalizacji rekomendowanych punktów sprzedaży,

» O nas – krótka informacja na temat Grupy G-U.

Strona drzwitarasowe.pl ma dwa podstawowe cele. Po pierwsze, stworzyliśmy i wciąż rozwijamy miejsce w Internecie, w którym klienci mogą dowiedzieć się, w co można wyposażyć drzwi tarasowe, a także zobaczyć, jak działają proponowane przez nas rozwiązania do drzwi podnoszono-przesuwnych. Drugim celem było stworzenie narzędzia dla naszych przedstawicieli i dystrybutorów, dzięki któremu będą mogli zaprezentować klientom naszą ofertę i przekonać ich, że marzenia o automatycznie sterowanych oknach tarasowych są w zasięgu ręki oraz budżetu – wyjaśnia Michał Dudziak, Prezes Zarządu G-U Polska. 


#kontrola_dostepu, #okucia_drzwiowe, #drzwi_tarasowe, #drzwi_przesuwne, #HS_ePOWER, #smart_home, #inteligentny_dom

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


DRUTEX buduje nowoczesną halę magazynową

DRUTEX buduje nowoczesną halę magazynową

DRUTEX SA, jeden z europejskich liderów w produkcji...

Portfenetr – modny i funkcjonalny sposób na jasne wnętrza

Portfenetr – modny i funkcjonalny sposób na jasne wnętrza

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się...

Dlaczego parametry termoizolacyjne okien są tak istotne?

Dlaczego parametry termoizolacyjne okien są tak istotne?

Według ekspertów przez okna „ucieka” z domu od 25...

Marzenie o szklanych domach może się ziścić za sprawą… aluminium?

Marzenie o szklanych domach może się ziścić za sprawą… aluminium?

Z czym wiąże się budowa designerskiego domu z wielkimi...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Wybierając więc wymarzone drzwi tarasowe musimy...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży