| Wyświetleń:3618

COMBI PLAN – progi całkowicie bezbarierowe 0,0 mm

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Progi opadające – tam, gdzie potrzebny jest komfort

fot. Alumaster

Progi opadające – tam, gdzie potrzebny jest komfort


COMBI PLAN 0,0 mm na nowo definiuje określenie „bez barier”. To rozwiązanie absolutnie bezkompromisowe, idealne wszędzie tam, gdzie komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Zlicowany z gotową posadzką próg zostanie pokonany bez ryzyka potknięcia przez wszystkich: małe dzieci, osoby starsze czy z trudnościami w poruszaniu się.


Naszą tolerancją dla budownictwa bez barier nie są już progi wysokie na 20 milimetrów. Dla nas bariera zostaje zerowa.


System progu zerowego COMBI PLAN nie stanowi żadnej przeszkody dla wózków dziecięcych, chodzików lub wózków inwalidzkich. Nadaje się on zarówno dla rynku prywatnego o podwyższonym standardzie, jak i dla budynków użyteczności publicznej, szpitali, domów seniora, przedszkoli itd. Doskonale sprawdzi się również w takich miejscach jak hotele, restauracje czy sale bankietowe – umożliwiając obsłudze transport towarów na wózkach.

Progi Combi Plan – najważniejsze właściwości


Ten równy z płaszczyzną podłogi system zapewnia odpowiednią szczelność przed wiatrem i wodą dzięki zintegrowanej uszczelce opadającej. System podwójnych haków zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przeciw włamaniom (klasa RC 2) oraz wymaganą przez wielu użytkowników funkcję rozwierną oraz rozwierno-uchylną.

Zakres zastosowania


Progi Combi znajdują zastosowanie w drzwiach wejściowych otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz, w drzwiach balkonowych rozwierno-uchylnych, ze słupkiem ruchomym i stałym, drzwiach jedno i dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym. Są kompatybilne z wiodącymi systemami profili PVC i drewna. 

Progi Combi Plan – dowiedz się więcej


Po szczegółowe informacje na temat działania, właściwości i zalet systemów progowych Combi Plan zapraszamy na www.alumaster.pl 

#okucia_drzwiowe, #technika_progowa, #progi_drzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY