| Wyświetleń:3541

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

fot. D+H Polska

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku


Automatyka okienna to nie tylko wygoda, ale także lepsza cyrkulacja powietrza w domu i możliwość otwarcia trudno dostępnych okien. D+H Polska pokazuje, że wyposażenie okien w siłowniki nie jest trudne i wcale nie musi się wiązać z wymianą stolarki. Na YouTube możemy zobaczyć, jak wygląda montaż napędu.
Tutorial pokazuje montaż siłownika na skrzydle w oknie aluminiowym, uchylanym do wewnątrz. Napęd VCD 203/250 może być stosowany we wszystkich rodzajach okien: aluminiowych, PVC i drewnianych. Duży wybór konsol mocujących umożliwia montaż siłownika w różnych wariantach otwierania – w oknach uchylnych, odchylnych, rozwiernych oraz połaciowych. 

Napęd współpracuje z ryglatorami okuć okiennych. W celu dopasowania napędu do swojego okna można skorzystać z konfiguratora www.napedyokienne.pl. D+H oferuje możliwość lakierowania napędu na dowolny kolor dopasowany do stolarki okiennej, również spoza palety RAL.

Zachęcamy do śledzenia profilu D+H Polska na YouTube (przejdź), gdzie na bieżąco będą pojawiały się nowe filmy instruktażowe.

#automatyka_okienna, #okucia_okienne, #wentylacja, #ochrona_pożarowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY