| Wyświetleń:3932

Okno transferowe firmy PAGEN

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu PAGEN

fot. PAGEN

Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu PAGEN


Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy PAGEN

fot. PAGEN

Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy PAGEN

Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN

fot. PAGEN

Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN

Jacek Wach i Paweł Zatorski w strukturach małopolskiego producenta stolarki otworowej


Nieoczekiwane zmiany, do jakich doszło na całym świecie w związku z pandemią koronawirusa, wstrząsnęły światową gospodarką, a większość firm z branży stolarki otworowej wstrzymało oddech, czekając na lepszą koniunkturę. Są wśród nich jednak takie, które czas pandemii wykorzystały, aby skutecznie wzmocnić swoje struktury sprzedaży i marketingu. Jedną z takich firm jest małopolska firma PAGEN, specjalizująca się w produkcji okien, drzwi, rolet i bram garażowych.

Już na początku pandemii, tj. 1 kwietnia 2020 firma PAGEN Sp. z o. o. powierzyła Pawłowi Zatorskiemu rolę Generalnego Dyrektora Handlowego. Paweł Zatorski przy współpracy z Zarządem odpowiada m.in. za tworzenie długofalowej strategii sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, centralne zarządzanie sprzedażą oraz współpracę z kluczowymi dostawcami i marketingiem (dowiedz się więcej). 

Firma poinformowała także, że od 1 lipca 2020 roku stanowisko Dyrektora ds. Marketingu objął Jacek Wach, który odpowiedzialny będzie m.in. za opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji marki, przeprowadzenie procesu rebrandingu oraz optymalizację narzędzi wspierających proces sprzedaży. Zarówno P. Zatorski jak i J. Wach związani byli dotychczas z przemyską firmą Hensfort.

Postawiłem na sprawdzony i skuteczny duet, którego aktywność w branży obserwowałem z dużym uznaniem. Cieszę się, że nasz zespół wzmacniają tak doświadczone, otwarte i kreatywne osoby. Przed nami czas wyzwań, który wymaga odważnych decyzji – powiedział Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN Sp. z o. o.


Firma PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów stolarki PVC oraz aluminium. Jej produkty cenione są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność na arenie międzynarodowej istotnie przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która dzisiaj jest niekwestionowanym liderem eksportu w Europie. 

#produkcja_stolarki, #okna_pvc, #stolarka_pvc

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Drutex ponownie partnerem ORLEN Wyścigu Narodów

Drutex ponownie partnerem ORLEN Wyścigu Narodów

DRUTEX, podobnie jak w ubiegłym roku, został Partnerem...

Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy

Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy

Robert Chałubiński w firmie Deceuninck obejmuje...

Zakończenie etapu zgłoszeń do konkursu Poid Building Awards 2021

Zakończenie etapu zgłoszeń do konkursu Poid Building Awards 2021

Zakończył się pierwszy etap konkursu POiD Building...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży