| Wyświetleń:3696

KRISPOL przedstawia: drzwi tarasowe HST zaprojektowane od nowa. Sprawdź mocną promocję

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

KRISPOL przedstawia: drzwi tarasowe HST zaprojektowane od nowa. Sprawdź mocną promocję

fot. GU

KRISPOL przedstawia: drzwi tarasowe HST zaprojektowane od nowa. Sprawdź mocną promocję


Popularny na rynku system drzwi tarasowych HST cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Przejście bez barier do ogrodu czy wspomaganie podnoszenia to tylko niektóre unowocześnienia proponowane przez renomowaną firmę G-U, teraz dostępne w mocnej promocji KRISPOL z rabatem 30 proc.


Marka KRISPOL – przy współpracy z renomowanym producentem okuć, firmą G-U – zaprezentowała właśnie nowości produktowe. Wśród nich są innowacyjne drzwi tarasowe. 

Uruchomiliśmy promocję, która klientowi, wybierającemu stolarkę okienną marki KRISPOL, pozwoli na zakup drzwi tarasowych HST po raz pierwszy z aż tak wysokim, 30-procentowym rabatem. Oferta dotyczy zarówno drzwi FEN 82 wykonanych z PVC, jak i aluminiowych FEN 86A. Naszą ideą było umożliwić wszystkim inwestorom skorzystanie z komfortu i funkcjonalności, jaką niesie za sobą wybór drzwi tarasowych HST. To również świetna okazja do tego, by zwrócić uwagę na proponowane nowości od renomowanej firmy G-U – skomentował Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL. 


Architektura bez barier


KRISPOL w kolaboracji z firmą G-U robi duży krok w stronę architektury bez barier. Całkowite zlicowanie progu w drzwiach tarasowych to skrócenie dystansu między wnętrzem domu a naturą dookoła niego; w praktyce swobodne przejście i wygoda codziennego użytkowania dla każdego, a także ogromne udogodnienie dla wszystkich mieszkańców ze specjalnymi potrzebami: dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych. 

Na straży termoizolacyjności 


Nowy próg Thermostep 204 to również doskonałe, trzystopniowe uszczelnienie, skutecznie chroniące przed różnymi warunkami atmosferycznymi, przy jednoczesnym zagwarantowaniu doskonałej cyrkulacji i zdrowego klimatu pomieszczeń. Dla inwestora oznacza to lepszą wydajność energetyczną, co szczególnie istotne przy wielkogabarytowych przeszkleniach. Próg można zastosować zarówno w przypadku drzwi tarasowych wykonanych z PVC, jak i aluminium.

Podnoszenie jeszcze nigdy nie było takie… lekkie


Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne słusznie kojarzą się z dużym ciężarem. Aby ułatwić codzienną obsługę, KRISPOL wprowadza do oferty kolejną nowość: HS LiftUnit. Ten dodatkowy element wspomagający otwieranie znacznie ułatwia podnoszenie skrzydła. 

Do tej pory, chcąc zrealizować zamówienie na drzwi tarasowe typu HS ważące np. pół tony, dostawca musiał zastosować dwie klamki. HS LiftUnit pozwala na montaż jednej klamki do skrzydła drzwi o wadze do 600 kg – wyjaśnia Jarosław Wodzisławski, ekspert z firmu G-U Polska.


Drzwi tarasowe z 30-procentowym rabatem są dostępne w ofercie łączonej od 6 do 24 lipca 2020 r. w Salonach KRISHOME. Sprawdź regulamin na stronie producenta.

#drzwi_tarasowe, #okucia_drzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
Psary Małe, ul. Budowlana 1
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
https://krispol.pl/
https://www.facebook.com/KRISPOLpl/Prawidłowy montaż okien energooszczędnych

Prawidłowy montaż okien energooszczędnych

Dzięki energooszczędnym oknom można w znacznym stopniu...

Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zwiększone możliwości magazynowania profili oraz...

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, jakie przyniosła...

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

Okucia do profili aluminiowych AXOR ALU łączą...

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Nawet najbardziej ostrożne obchodzenie się z profilami...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży