| Wyświetleń:3520

Ekspert VETREX z europejskim certyfikatem Passive House Institute

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marcin Tomczyński, Pełnomocnik Zarządu ds. Montażu i Rozwoju Produktu w VETREX

fot. VETREX

Marcin Tomczyński, Pełnomocnik Zarządu ds. Montażu i Rozwoju Produktu w VETREX


Zobacz również:

oknoad

Montaż okna na Porothermie

Tylko u nas moskitiery na okna łukowe

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

Ekspert Stolarki

Dobry Montaż


Ekspert VETREX – Marcin Tomczyński, pełniący funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. Montażu i Rozwoju Produktu, uzyskał tytuł Europejskiego Certyfikowanego Mistrza Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Certyfikat przyznany został przez Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt (Passive House Institute). 


Przedstawiciel VETREX został wpisany na międzynarodową listę profesjonalistów specjalizujących się w obiektach niskoenergetycznych i pasywnych. Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem wysokich kompetencji i wiedzy z zakresu budownictwa pasywnego i o niemal zerowym zużyciu energii (nZEB). Obejmuje on dwie specjalizacje: powłoka budynku oraz instalacje w budynku. Dotychczas w Polsce tytuł ten uzyskało zaledwie 96 osób.

Efektywność energetyczna odgrywa obecnie bardzo ważną rolę. Zaostrzane są zarówno wymagania prawne w tym zakresie, jak również rośnie świadomość samych konsumentów. Już od początku 2021 roku w całej Unii Europejskiej zaczną obowiązywać nowe, jeszcze bardziej restrykcyjne wymogi dotyczące energooszczędności. Dla klientów istotna jest możliwość obniżenia kosztów eksploatacyjnych przy jednoczesnej poprawie komfortu użytkowania. Jako producent stolarki okienno-drzwiowej z segmentu premium posiadamy w swojej ofercie produkty o wysokiej izolacyjności cieplnej, które nie tylko spełniają, ale wręcz przewyższają przyszłe wymagania. Nasze okna i drzwi mogą zostać wykorzystane w domach energooszczędnych – mówi Marcin Tomczyński, Pełnomocnik Zarządu ds. Montażu i Rozwoju Produktu VETREX.


Marcin Tomczyński swoją wiedzą będzie wspierał firmę przy tworzeniu nowych oraz doskonaleniu już istniejących produktów i rozwiązań. Dodatkowo informacje i zagadnienia związane z budownictwem niskoenergetycznym i pasywnym będzie przekazywał współpracującym z VETREX partnerom handlowym i ekipom montażowym podczas bieżących konsultacji przy realizowanych przez nich inwestycjach budowlanych.

#okna_pasywne, #budownictwo_pasywne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

Okna dwukolorowe – idealne rozwiązanie do kamienic i wspólnot mieszkaniowych

W wielu budynkach istnieją zalecenia, co do doboru...

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

W pięciu zabawnych filmikach firma SIEGENIA prezentuje...

Nowy tunel aerodynamiczny w ITB

Nowy tunel aerodynamiczny w ITB

W Instytucie Techniki Budowlanej zakończono budowę...

Awilux zawalczy o 100 milionów

Awilux zawalczy o 100 milionów

Leszczyński producent wzbogacił właśnie swój park...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży