| Wyświetleń:3299

Promocja światła i cieni(pł)a

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę „Promocja światła i cieni(pł)a”, w której udostępnia systemy o podwyższonych parametrach termoizolacyjności i zwiększonej powierzchni przeszklenia w porównaniu do zwykłych systemów. 


Do kogo skierowana jest oferta


Nowa oferta skierowana jest do Klientów, którzy oprócz bezpieczeństwa, jakie Plastixal ma w standardzie, cenią sobie najwyższe parametry stolarki w zakresie izolacyjności cieplnej i doświetlenia pomieszczeń światłem naturalnym.

Kto może skorzystać z nowej oferty Plastixal?


Każdy, kto zakupi system tarasowy podnoszono przesuwny HST lub przesuwny, t.j. HST SERENITI, HST INFINITI, SMART SLIDE lub SMOOVIO, i zdecyduje się w tym samym zamówieniu na zakup okien. 

Na czym polegają korzyści w nowej ofercie Plastixal?


Klient, kupując wspomniane drzwi tarasowe, może w tym samym zamówieniu kupić w ramach oferty promocyjnej droższy system okienny w cenie tańszego: 

» ETERNITI w cenie APX 85
» LUMAXX w cenie SERENITI

Jak wybrać spośród nich szybko i przyjemnie?


Wybór systemu okiennego zawsze wiąże się z wieloma czynnikami. Dlatego dzięki tej ofercie Klient może zdecydować jaki jest dla niego priorytet przy wyborze stolarki okiennej:

» osobom, które cenią sobie wysoką izolacyjność cieplną, producent poleca nowy system ETERNITI, który na pewno spełni wysokie wymagania w tym zakresie,

» osobom, dla których ważne są dobrze naświetlone pomieszczenia i chcą mieć tego światła jak najwięcej, przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych, producent poleca system Lumaxx, który dzięki niższemu złożeniu profili okiennych „wpuszcza” do pomieszczeń do 25% więcej światła słonecznego niż standardowe systemy.

Czy to się opłaca?


Nie ponosząc dodatkowych kosztów otrzymuje się korzyści w postaci zwiększonej izolacyjności cieplnej, wybierając system Eterniti, lub większej ilości światła przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych, wybierając system Lumaxx.

*uwaga na zgodność kolorów pomiędzy systemami 

System tarasowy HST INFINITI i system okienny ETERNITI znajdują się w jednej grupie kolorystycznej, a system tarasowy HST SERENITI i system okienny LUMAXX znajdują się w drugiej grupie kolorystycznej. Dozwolone jest miksowanie systemów, ale wskazane jest dokonywanie świadomego wyboru przy łączeniu kolorów z dwóch grup.

Promocja obowiązuje od 14 lipca 2020 r. do 30 września 2020 r.

#promocje, #okna_PVC, #produkcja_stolarki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


VEYNA INDIVIDUAL – nowa paleta kolorów z wyczuwalną strukturą

VEYNA INDIVIDUAL – nowa paleta kolorów z wyczuwalną strukturą

Nowe kolory charakteryzują się ciekawą strukturą...

RESET – montaż na dachach o kącie nachylenia od 5 stopni

RESET – montaż na dachach o kącie nachylenia od 5 stopni

Okna dachowe, dostępne standardowo w ofercie wielu...

Jak chronić przed hałasem? Izolacja akustyczna w fasadach aluminiowo-szklanych

Jak chronić przed hałasem? Izolacja akustyczna w fasadach aluminiowo-szklanych

O negatywnym wpływie hałasu na zdrowie, ale również...

Move – jeden system, wiele możliwości

Move – jeden system, wiele możliwości

MACO i HAUTAU łączą kompetencje, by zaprezentować...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży