| Wyświetleń:3969

Donimet dołącza do Assa Abloy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.


Jest nam bardzo miło poinformować, że rozpoczynamy niezwykle ważny etap w życiu Firmy DONIMET. W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.  Jest to realizacja strategii rozwoju szwedzkiej firmy, która chce poszerzyć asortyment produktów i umacniać swoją rynkową pozycję na rynku zabezpieczeń drzwiowych – oświadczają przedstawiciele spółki DONIMET.


ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych, spółką notowaną na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie. Powstała w 1994 roku w wyniku fuzji ASSA w Szwecji i Abloy w Finlandii. Od tego czasu ASSA ABLOY przekształciła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę zatrudniającą około 48 500 pracowników, a jej roczna sprzedaż wynosi blisko 84 mld SEK. 

Główna siedziba ASSA ABLOY znajduje się w Szwecji, ale jej spółki zależne zlokalizowane są w ponad 70 krajach na świecie, również w Polsce. W szybko rosnącym segmencie bezpieczeństwa Grupa ASSA ABLOY ma niezrównaną obecność w takich obszarach, jak kontrola dostępu, technologia identyfikacji, automatyzacja wejść i bezpieczeństwo hotelowe.
 
DONIMET to rodzinna firma założona w 1988 roku. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych drzwi antywłamaniowych, drzwi kuloodpornych, drzwi do stacji transformatorowych, magazynów broni, rozwiązań do cel więziennych, kancelarii tajnych, i wielu innych. Współpracuje z polską armią i służbami mundurowymi. Swoje produkty eksportuje m.in. do Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Belgii, Czech i Rumunii.
 

Cieszy nas bardzo, że Spółka DONIMET stała się częścią Grupy ASSA ABLOY, oraz że tak renomowany Inwestor docenił osiągnięcia Spółki na rynku polskim i międzynarodowym w zakresie drzwi specjalistycznych i będzie dalej rozwijał produkty pod marką DONIMET – dodają przedstawiciele spółki DONIMET.


źródło: donimet.com.pl
#drzwi_antywłamaniowe, #drzwi_kuloodporne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkania z pasją VITOexTrEAM to cykl, który trwa od 5...

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

24 września ruszyła charytatywna akcja „Aktywnie dla...

System iCOR nagrodzony

System iCOR nagrodzony

Wyjątkowy system iCOR marki Deceuninck po raz kolejny...

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży