| Wyświetleń:4034

Donimet dołącza do Assa Abloy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Donimet dołącza do Assa Abloy

Donimet dołącza do Assa Abloy


Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.


Jest nam bardzo miło poinformować, że rozpoczynamy niezwykle ważny etap w życiu Firmy DONIMET. W dniu 1 lipca 2020 roku Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.  Jest to realizacja strategii rozwoju szwedzkiej firmy, która chce poszerzyć asortyment produktów i umacniać swoją rynkową pozycję na rynku zabezpieczeń drzwiowych – oświadczają przedstawiciele spółki DONIMET.


ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych, spółką notowaną na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie. Powstała w 1994 roku w wyniku fuzji ASSA w Szwecji i Abloy w Finlandii. Od tego czasu ASSA ABLOY przekształciła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę zatrudniającą około 48 500 pracowników, a jej roczna sprzedaż wynosi blisko 84 mld SEK. 

Główna siedziba ASSA ABLOY znajduje się w Szwecji, ale jej spółki zależne zlokalizowane są w ponad 70 krajach na świecie, również w Polsce. W szybko rosnącym segmencie bezpieczeństwa Grupa ASSA ABLOY ma niezrównaną obecność w takich obszarach, jak kontrola dostępu, technologia identyfikacji, automatyzacja wejść i bezpieczeństwo hotelowe.
 
DONIMET to rodzinna firma założona w 1988 roku. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych drzwi antywłamaniowych, drzwi kuloodpornych, drzwi do stacji transformatorowych, magazynów broni, rozwiązań do cel więziennych, kancelarii tajnych, i wielu innych. Współpracuje z polską armią i służbami mundurowymi. Swoje produkty eksportuje m.in. do Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Belgii, Czech i Rumunii.
 

Cieszy nas bardzo, że Spółka DONIMET stała się częścią Grupy ASSA ABLOY, oraz że tak renomowany Inwestor docenił osiągnięcia Spółki na rynku polskim i międzynarodowym w zakresie drzwi specjalistycznych i będzie dalej rozwijał produkty pod marką DONIMET – dodają przedstawiciele spółki DONIMET.


źródło: donimet.com.pl
#drzwi_antywłamaniowe, #drzwi_kuloodporne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!