| Wyświetleń:3612

Sparklike Online – nieinwazyjne urządzenie do pomiaru gazów izolacyjnych zintegrowane z linią IG

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System Sparklike Online™ jest zintegrowany z  linią do produkcji szyb zespolonych i zawiera  nieinwazyjny miernik stężenia gazu w szybach zespolonych, działający  niezależnie od powłok czy szkła VSG. Sparklike Online™ jest opracowywany oraz produkowany w Finlandii.


Linia produktów Sparklike Lasers™ mierzy stężenie gazu izolacyjnego w potrójnych i podwójnych szybach. Pomiar ten można wykonać również przez powłoki i szkło laminowane. Urządzenie pokazuje również grubość szkła oraz szerokość ramki dystansowej. Linia produktów Sparklike Lasers™ oparta jest na technologii laserowej (TDLAS). Urządzenia mierzą tlen, a wyniki są przetwarzane na argon, krypton i inne gazy izolacyjne.

Dzieląc technologię pomiarową z rodziny produktów Sparklike Lasers™, Sparklike Online przenosi kontrolę jakości na nowy poziom. Szyby zespolone są mierzone automatycznie po sekcji gazowania, a wszystkie wyniki są zapisywane w pamięci systemu. 

Jesteśmy dumni, że możemy oferować producentom szyb zespolonych na całym świecie możliwość instalacji systemu pomiarowego bezpośrednio na linii do produkcji szyb zespolonych. W Sparklike Laser™ wszystko jest już gotowe, łącznie z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem – mówi Mauri Saksala, dyrektor sprzedaży w Sparklike Oy.


Wymiary i prędkość Sparklike Online™ są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami linii do szyb zespolonych, a poziom integracji można dostosować w zależności od potrzeb klienta i wymagań dotyczących linii produktów. 

Rosnąca popularność urządzeń Sparklike™ wynika z faktu, że ta dynamicznie rozwijająca się firma skandynawska jest w stanie rozwijać się w taki sposób, aby odpowiadać wymaganiom przemysłu. Innymi słowy, urządzenia Sparklike™ pozwalają producentom szyb zespolonych, producentom okien i drzwi, laboratoriom badawczym, inspektorom jakości, jak również konsultantom budowlanym na całym świecie, mierzyć stężenie gazów w szybach zespolonych w sposób szybki, ekonomiczny i nieinwazyjny.

#Sparklike_Oy, #Sparklike_Online, #miernik_stężenia_gazu

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


DRUTEX buduje nowoczesną halę magazynową

DRUTEX buduje nowoczesną halę magazynową

DRUTEX SA, jeden z europejskich liderów w produkcji...

Portfenetr – modny i funkcjonalny sposób na jasne wnętrza

Portfenetr – modny i funkcjonalny sposób na jasne wnętrza

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się...

Dlaczego parametry termoizolacyjne okien są tak istotne?

Dlaczego parametry termoizolacyjne okien są tak istotne?

Według ekspertów przez okna „ucieka” z domu od 25...

Marzenie o szklanych domach może się ziścić za sprawą… aluminium?

Marzenie o szklanych domach może się ziścić za sprawą… aluminium?

Z czym wiąże się budowa designerskiego domu z wielkimi...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Wybierając więc wymarzone drzwi tarasowe musimy...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży