| Wyświetleń:3559

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking, producenta oferującego stolarkę okienną PVC z efektem REAL WOOD oraz drzwi kompozytowych, dołączył Marek Karwowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z funkcją członka zarządu. 


Zadaniem Pana Marka Karwowskiego będzie realizacja strategii rozwoju sprzedaży na rynku krajowym oraz dalszy intensyfikację sprzedaży eksportowej. Firma Vikking w ramach planowanej ekspansji dystrybucji z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji zamierza także zintensyfikować aktywność w obszarze marketingu ze wsparciem Partnerów Handlowych w prowadzeniu Autoryzowanych Salonów Partnerskich.

Marek Karwowski jest doświadczonym managerem realizującym w przeszłości projekty restrukturyzacyjne w firmach z branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz finansowej. Jego działania koncentrowały się głównie na zadaniach z zakresu sprzedaży i marketingu opartego na właściwym zarządzaniu produktem. 

Swoją karierę rozpoczął od Grupy ATLAS, uczestnicząc w restrukturyzacji zakupionej od Skarbu Państwa firmy DOLINA NIDY w obszarze produktu, kanałów sprzedaży i komunikacji marketingowej. Przez wiele lat związany był z producentem chemii montażowej i budowlanej, firmą SELENA S.A. - jednym z polskich liderów produkujących najszerszy asortyment chemii budowlanej w Polsce. 

W firmie SELENA był inicjatorem i uczestnikiem projektu pobicia Rekordu Guinnessa, który udało się zrealizować wraz z grupą 5 Mistrzów Polski Glazurnictwa. Z produkcją okien i drzwi związał się w firmie Vetrex, w której przez ostatnie prawie 3 lata zarządzał działem sprzedaży i marketingu. Ustanowił nowy standard Salonów Autoryzowanych, zmodyfikował sposób przygotowywania ofert oraz obsługi klientów z segmentu premium.

Jestem przekonany, że wraz z Panem Tadeuszem Konaszukiem - prezesem zarządu firmy Vikking oraz całym zespołem managerów będziemy mogli wspólnie realizować dalszy rozwój firmy oparty o innowacyjność produktową. Firma posiada znakomite rozwiązania produktowe, nowy park maszynowy, dobrą opinię wśród partnerów handlowych w Polsce oraz poza jej granicami. Innowacyjny sposób wykończenia struktury profili okiennych, łudząco przypominający w dotyku strukturę naturalnego drewna pod nazwą REAL WOOD jest przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej z walidacją w 16 krajach świata. Innowacyjna technologia lakierowania całych profili skrzydeł oraz ram okiennych w dowolny kolor RAL, dają wymagającym klientom nietypowe możliwości realizacji swoich marzeń o oknach, których nie ma nikt inny. Będziemy wspólnie z zarządem realizować projekty wspierające dalszy dynamiczny rozwój – zadeklarował Marek Karwowski, nowy członek zarządu w firmie Vikking.  


#stolarka_otworowa, #Vikking, #drzwi_kompozytowe, #Biała_Podlaska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkanie z pasją z cyklu VITOexTrEAM

Spotkania z pasją VITOexTrEAM to cykl, który trwa od 5...

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

OKNOPLAST partnerem akcji charytatywnej „Aktywnie dla dzieciaków”

24 września ruszyła charytatywna akcja „Aktywnie dla...

System iCOR nagrodzony

System iCOR nagrodzony

Wyjątkowy system iCOR marki Deceuninck po raz kolejny...

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży