| Wyświetleń:3636

MK Okna z Pleśnej stawiają na polskie rozwiązanie Precision Line

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma MK Okna z Pleśnej, uznany producent stolarki w południowo-wschodniej Polsce, wzbogacił swój park maszynowy o zgrzewarkę czterogłowicową ZGP 760 Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET. 


PREZ-MET to polska firma z podczęstochowskiego Romanowa, która w swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania dla producentów stolarki otworowej z PVC oraz aluminium. Prezes spółki, Pan Marek Klimek, i jego zespół, są autorami kilkunastu patentów oraz unikatowych rozwiązań technicznych. Ponad 25 lat tradycji oraz doświadczenia w konstruowaniu maszyn zaowocowało opatentowaniem nowatorskiej technologii Precision Line, której efekty zaskoczyły branżę producencką.

MK Okna, której Prezesem jest Pan Przemysław Mirek, działa na rynku od 20 lat. To znany i ceniony producent stolarki otworowej z PVC oraz aluminium. Od kilkunastu lat współpracuje z PREZ-MET. Firma, która stale się rozwija, podąża za nowymi technologiami. Po wnikliwej analizie rynku oraz ofert konkurencji postawiła na polską maszynę oraz polską myśl techniczną. Dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań PREZ-MET-u, okna z Pleśnej powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 
Zgrzewanie bezwypływkowe zaczyna dominować rynek stolarki otworowej, dlatego producenci zmuszeni są podążać za wymaganiami, a więc i modernizować swoje parki maszynowe. Wybierając maszyny, mogą również skorzystać z polskiej myśli technicznej.
    

» Więcej o firmach na www.mkokno.pl oraz www.prezmet.pl     


#Precision_Line, #zgrzewarki, #okna_PVC, #produkcja_stolarki, #produkcja_stolarki, #Romanów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY