| Wyświetleń:3851

Idzie nowe w Abakus Okna S.A.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Abakus Okna S.A. to jeden z czołowych producentów okien i drzwi wykonanych z PCV i aluminium. Od 25 lat spełnia optymalne parametry produktów oraz posiada jeden z największych parków maszynowych. 


W maju spółka przedstawiła nową odsłonę swojej strony: www.abakus-okna.com.pl. Oprócz bardziej funkcjonalnego wyglądu zyskała ona prosty interfejs, nową szatę graficzną, szybki formularz kontaktowy i wiele innych udogodnień. Coś jednak z niej zniknęło.

Na nowej stronie Abakus Okna S.A. nie ma już produktów stolarki aluminiowej. Od tej pory marka Abakus firmuje okna, drzwi zewnętrzne i tarasowe HS i PSK wykonane z PCV. Eleganckie konstrukcje aluminiowe – okna, drzwi, ściany szklane, fasady, ogrody zimowe czy systemy przeciwpożarowe i oddymiające – już niedługo będzie wspierał nowy brand – mówi Kamil Grodecki, prezes Abakus Okna S.A.


Potrzeba stworzenia nowej marki narodziła się z pasji do tworzenia z surowca równie funkcjonalnego, co oryginalnego i ekskluzywnego. W projekcie zaangażowani są nie tylko specjaliści stolarki, ale również architekci, projektanci i konstruktorzy. Jedni „wypełniają” produkt funkcjonalnością, drudzy – nowoczesnymi rozwiązaniami i elegancją. W pewnej części novum są również materiały, na których pracują.

Dostawcą profili aluminiowych dla nowego brandu Abakus jest Aluprof, z którym łączy nas wiele lat pracy, zaufania i znakomitych projektów. Jednak rozpoczęliśmy również współpracę z Schueco, wychodząc tym samym naprzeciw marzeniom Klientów o zaawansowanych konstrukcjach – mechanicznych i elektronicznych. Już niedługo zaprezentujemy produkty aluminiowe z dwóch elitarnych linii asortymentowych – dodaje Kamil Grodecki.


Wypuszczenie nowego brandu stolarki aluminiowej spółka przewiduje na przełomie listopada i grudnia. Będzie to optymalny czas, aby marka zdążyła „zapisać się” na trwałe w świadomości Klientów jeszcze przed szczytem sezonu w branży. 

#stolarka_otworowa, #PVC, #aluminum, #HS, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Prezes Grupy OKNOPLAST z nagrodą Lider Zmiany

Prezes Grupy OKNOPLAST z nagrodą Lider Zmiany

27 października, podczas wirtualnej gali, rozdano...

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Firma została „Ambasadorem Polskiej Gospodarki” w...

Związek POiD w sprawie poprawki do programu Czyste Powietrze

Związek POiD w sprawie poprawki do programu Czyste Powietrze

Według ekspertów POiD, obecne wartości są...

Yawal kreuje trendy kolorystyczne

Yawal kreuje trendy kolorystyczne

W obecnej sytuacji na rynku rola systemodawcy nie...

Sprawdzanie, czy drzwi są zamknięte – obsesja czy przejaw rozsądku?

Sprawdzanie, czy drzwi są zamknięte – obsesja czy przejaw rozsądku?

Okazja czyni złodzieja, ale i złodziej szuka okazji, a...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży