| Wyświetleń:3414

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Po wiosennej premierze okna Reveal, wraz z początkiem jesieni OknoPlus wprowadza do oferty kolejny produkt z tej serii – Reveal Slide. To nowoczesna, aluminiowa konstrukcja podnoszono-przesuwna, która – podobnie jak pierwsza propozycja – zachwyca swoim wyglądem i parametrami oraz przystępnością cenową.


Drzwi tarasowe Reveal Slide to efekt połączenia profilu Decalu w technologii So Easy i jednych z najlepszych obecnie na rynku szyb ECLAZ. Smukłe profile ram i skrzydeł konstrukcji oraz szkło ze zwiększoną przeziernością doskonale wpisują się w królujące obecnie trendy architektoniczne, a techniczne parametry Reveal Slide czynią z niego produkt ekologiczny.

Więcej szyby, więcej światła


Nowy produkt OknoPlus to nie tylko modne, designerskie, ale i wysoce funkcjonalne rozwiązanie. Reveal Slide wyróżnia się na tle innych systemów przesuwnych bardzo wąskimi profilami i dużymi taflami szkła, które pozwalają lepiej doświetlać wnętrze domu – mówi doradca klienta OknoPlus, Mariusz Kudas.Głębokość zabudowy (złożenia ramy ze skrzydłem) to w tym przypadku zaledwie 163 mm. Jeśli zestawia się z to pakietem szybowym o wysokim współczynniku przenikania światła (77%), efekt dostrzegalny jest gołym okiem i odczuwalny na co dzień – w poprawie samopoczucia domowników oraz niższych „rachunkach za światło”.

Gładkie przejście, płynne działanie


Przenikające się, dzięki dużym przeszkleniom, przestrzenie salonu i przylegającego do niego tarasu są dziś jednym z bardziej pożądanych efektów aranżacyjnych w budownictwie jednorodzinnym. Reveal Slide ten efekt potrafi jeszcze wzmocnić. Poza smukłymi profilami, imponującą wielkością samej tafli szkła oraz bardziej niż inne przeziernymi szybami, wizualną integrację wnętrza z zewnętrzem podkreśla zrównany z podłogą próg konstrukcji, który poza tym, że wygląda estetycznie, jest również rozwiązaniem wygodnym i praktycznym.

O komforcie użytkowania Reveal Slide decydują także podnoszono-przesuwne okucia, które swobodnie przenoszą nawet ciężkie (ważące do 400 kg) skrzydła. Dzięki temu – niezależnie od gabarytów okna/drzwi tarasowych – ich obsługa zawsze jest łatwa i płynna.

Komfort cieplny oraz akustyczny


Reveal Slide jest konstrukcją wyposażoną w dodatkowy system uszczelek, które – z jednej strony – polepszają jej właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast efektywnie wspomagają wyciszanie wnętrza, chroniąc je przed głośnymi dźwiękami dochodzącymi zza okna.

Nowy produkt OknoPlus to oferta w klasie premium, zdaniem producenta, dostępna dla każdego – konstrukcję tę można nabyć w bardzo dobrej cenie w porównaniu z cenami innych systemów przesuwnych. Doskonale komponuje się z oknami Reveal z tej samej rodziny. Reveal Slide prezentuje się optymalnie przede wszystkim w nowoczesnej bryle budynku.

#RevealSlide, #Kraków, #nowość, #drzwi_tarasowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Bakterie i wirusy lubią ciepłe pomieszczenia,...

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

Firma wyemitowała właśnie trzeci film reklamowy z...

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

Sapa wprowadza obecnie na rynek eleganckie, wysokiej...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży