| Wyświetleń:3494

OZGENC MAKINA POLSKA rozbudowuje park maszynowy FENSTO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma FENSTO, producent stolarki drewnianej z Wołczy Małej, dywersyfikuje swoją działalność, rozpoczynając produkcję stolarki PVC i aluminium. Swój park maszynowy wzbogaciła o nowoczesne centra tnąco-obróbcze i zgrzewająco-czyszczące od OZGENC MAKINA POLSKA. 

 
FENSTO z Wołczy Małej w gminie Miastko w województwie pomorskim, której prezesem jest Pani Wioletta Bodnar, to producent stolarki otworowej z drewna, PVC oraz aluminium. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami komponentów do produkcji stolarki otworowej, takimi jak GEALAN, WINKHAUS czy EFFECT GLASS.

Producent rozwija się i stawia na nowoczesny park maszynowy, podążając za najnowymi technologiami. Po wnikliwej analizie rynku oraz ofert konkurencji, FENSTO postawiło na markę maszyn OZGENC MAKINA POLSKA. 

Właścicielka FENSTO, Pani Wioletta Bodnar, stawia na rozwój swojej firmy w segmencie premium na rynkach Polski, Niemiec i USA. Dzięki zastosowaniu centrów OZGENC MAKINA POLSKA (obróbczo-tnących TURBOCUT 400 i zgrzewająco-czyszczących TURBOWELD 400), okna i drzwi z firmy FENSTO z Wołczy Małej mają szansę zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że centra obróbcze OZGENC MAKINA współpracują z wszystkimi dostępnymi na rynku światowym programami umożliwiającymi sterowanie maszynami. 

OZGENC MAKINA ma 20 lat tradycji oraz doświadczenia w konstruowaniu maszyn i centrów obróbczych dla producentów stolarki otworowej z PVC, aluminium i drewna. Dzięki produkcji maszyn o wysokich parametrach technicznych i użytkowych, oferowanych w bardzo konkurencyjnych cenach, marka OZGENC MAKINA zyskała uznanie na świecie, eksportując swoje wyroby do 58 krajów. 

W  centrach obróbczo-tnących, liniach zgrzewająco-czyszczących i oczyszczarkach CNC używane są podzespoły marek wykorzystywanych przez liderów branży maszynowej. Firma od początku do końca przykłada wagę do jakości podzespołów i profesjonalnej obsługi klientów, aby finalny produkt spełnił wszystkie oczekiwania odbiorców. Maszyny produkowane są w standardzie CE z zachowaniem wytycznych zawartych w Dyrektywie Maszynowej 2006/42/WE. 

#OZGENC_MAKINA_POLSKA, #park_maszynowy, #stolarka_otworowa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

OZGENC MAKINA POLSKA

16250 Nilüfer Bursa Turkey
Nilufer Organize Sanayi Bolgesi 113. Sk. No: 23
tel.: +48 510 105 002
e-mail: ozgenc-polska@wp.pl
https://www.ozgencmachine.com/PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej w...

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Już 2 marca, od szkolenia dotyczącego nowych...

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Oferta prywatna bez pośredników: na sprzedaż...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży