| Wyświetleń:4016

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki


DRUTEX, wiodący producent stolarki okiennej w Europie, został doceniony za najwyższą jakość oferowanych na całym świecie produktów. Firma została „Ambasadorem Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa Jakość”. Organizatorem konkursu był Business Centre Club, a honorowym patronem Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli.


Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie stosowanych przez nich wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Otrzymując to wyjątkowe wyróżnienie, Drutex został doceniony również za promowanie Polski na arenie międzynarodowej, a także budowanie dobrego wizerunku i zaufania wobec polskich przedsiębiorstw.

Zawsze dążymy do perfekcji, do mistrzostwa, by oferować naszym klientom na całym świecie wyłącznie produkty najwyższej jakości. Otrzymany tytuł, to jednak również potwierdzenie wiarygodności biznesowej Druteksu i najwyższych standardów w zakresie relacji z klientami, bezpieczeństwa, logistyki czy kultury pracy – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu w Drutex SA – Jesteśmy firmą globalną, docieramy z naszymi produktami na niemal wszystkie kontynenty. Jednym z naszych wyróżników jest to, że wciąż – mimo skali działalności – produkujemy wyłącznie na indywidualne zamówienia.


Mijający rok stał w Druteksie pod znakiem kolejnych wielkich inwestycji. W sierpniu firma poinformowała o uruchomieniu jednej z najnowocześniejszych malarni proszkowych na świecie, a zaledwie miesiąc wcześniej spółka zainstalowała w swojej fabryce innowacyjne maszyny STRATO, pozwalające na rozszerzenie i tak imponującej kolorystyki stolarki okienno-drzwiowej z PVC. Obecnie trwają prace związane z budową nowego biurowca firmy. Zakończenie tej wartej ok. 55 mln zł inwestycji zaplanowano na wrzesień 2021 r.

Drutex nie tylko inwestuje, ale i znacząco zwiększa zatrudnienie i to pomimo światowego kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Tylko w ostatnich miesiącach firma – w odpowiedzi na rosnący popyt na produkowaną przez siebie stolarkę okienno-drzwiową – przyjęła kilkuset nowych pracowników i dziś zatrudnia już ich niemal 4000 osób.

#ranking_producentow, #rynek_stolarki, #AmbasadorPolskiejGospodarki, #Bytów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY