| Wyświetleń:4018

Prezes Grupy OKNOPLAST z nagrodą Lider Zmiany

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST

Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST


27 października, podczas wirtualnej gali, rozdano nagrody w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra. Nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia Wzrostu trafiła w ręce Mikołaja Placka, Prezesa Grupy OKNOPLAST. Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową, wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów.


Konkurs Liderzy Jutra organizowany jest przez ICAN Institute. Od początku swojego istnienia wspiera on polskie firmy w budowaniu trwałej przewagi, kreowaniu efektywnego przywództwa i wyprzedzaniu rynkowych trendów, dając najwyższej jakości wiedzę i narzędzia liderom, którym zależy na dynamicznym rozwoju swoich firm. Poprzez konkurs instytut ten chciał nagrodzić wyróżniające się firmy i jednostki. 

Nagroda Lider Zmiany przyznawana jest liderom za zrealizowanie w okresie pandemii projektu biznesowego, którego efektem był sukces zdefiniowany w obszarze: w kategorii Innowacje oraz w kategorii Strategia wzrostu. Za strategię wzrostu nagrodzony został Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST. 

Jestem niezmiernie dumny, że nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia wzrostu trafiła właśnie do Grupy OKNOPLAST. Za naszym sukcesem stoją ludzie, którzy w dobie pandemii tworzyli nowe rozwiązania i robili wszystko, by nieprzerwanie dostarczać naszym klientom najlepsze produktu i usługi. Dziękuję wszystkim pracownikom oraz całej sieci sprzedaży za ich ciężką pracę i wkład, jaki wnieśli w funkcjonowanie oraz rozwój firmy w tym trudnym dla wszystkich czasie – komentuje Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.


Grupa OKNOPLAST to firma z 26-letnim doświadczeniem obecna na stałe na 13 rynkach europejskich. Jako przedsiębiorstwo niezwykle dojrzałe i świadome, przechodziło przez wszystkie światowe kryzysy bez szwanku, notując każdego roku wzrosty sprzedaży. Również w tym trudnym bieżącym roku przychody firmy są rekordowe, co przyczyniło się do uzyskania nagrody. 

Grupa OKNOPLAST już na początku pandemii wprowadziła wszystkie procedury, mające na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firma bardzo mocno skupiła się na ochronie swoich pracowników oraz klientów, wdrażając konkretne zasady bezpieczeństwa pracy i obsługi klientów, oferując m.in. kupowanie okien zdalnie. Firma postawiła na szybkość działania, wdrażając program Bezpiecznej Rezerwacji oraz Bezpiecznych Zakupów. 

Konkurs ICAN Management Review: Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową, wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów. 

#produkcja_stolarki, #COVID19, #LiderzyJutra, #Ochmanów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Bakterie i wirusy lubią ciepłe pomieszczenia,...

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

Firma wyemitowała właśnie trzeci film reklamowy z...

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

Sapa wprowadza obecnie na rynek eleganckie, wysokiej...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży