| Wyświetleń:3364

Jeszcze więcej korzyści – nowa strona GEALAN

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jeszcze więcej korzyści – nowa strona GEALAN

Jeszcze więcej korzyści – nowa strona GEALAN


Strona internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa, prezentacja wizerunku firmy. To jednak tylko jeden jej aspekt. Firma GEALAN jest przekonana, że może też być czymś znacznie więcej. 


Uruchamiając nową stronę, GEALAN odchodzi od standardowej strategii autopromocji, zamiast tego świadomie stawia na spojrzenie z perspektywy użytkownika. 

Czego szukają użytkownicy na naszej stronie, jakich informacji tak naprawdę potrzebują, gdzie mogą znaleźć odpowiedzi bezpośrednio na swoje pytania, gdzie szukać rozwiązań swoich problemów – to pytania, którymi kierowaliśmy się podczas prac nad stroną – mówi Ivica Maurović, dyrektor zarządzający GEALAN Fenster Systeme. 


Rezultatem tych prac jest nowa strona internetowa, która ma być przede wszystkim przyjazna użytkownikom i dostarczać im pozytywnych wrażeń.

Nowym sercem strony jest subportal myGEALAN. Umożliwia on dostęp do różnego rodzaju informacji i usług – idealnie dostosowanych do potrzeb danej grupy użytkowników. Producenci okien znajdą tutaj szczegółowe dokumentacje techniczne oraz istotne certyfikaty i badania. Architekci i projektanci za pośrednictwem subportalu myGEALAN mają dostęp do oprogramowania projektowego Okno-Konstruktor 2.0, umożliwiającego m.in. tworzenie plików BIM dla stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki temu praca w technologii modelowania informacji o budynku (Building Information Modeling) jest jeszcze łatwiejsza. W nowej strefie dla klientów prywatnych konsumenci znajdą wyczerpujące informacje na wszystkie tematy związane ze stolarką okienną: jak wybrać odpowiednie okna, jak przeprowadzić ich renowację, jak ważna jest izolacja akustyczna / ochrona antywłamaniowa okien itd. Oprócz tego strona oferuje również funkcję wyszukiwania producentów stolarki okiennej w okolicy. 

Strona GEALAN została wzbogacona o najnowsze osiągnięcia techniczne, co zapewnia sprawne funkcjonowanie, możliwość przeglądania na urządzeniach mobilnych, prostą nawigację i nowoczesny design. Wszystko to przekłada się na większy komfort użytkownika. 

Nowy portal GEALAN powstał w ramach międzynarodowej współpracy wraz ze wsparciem agencji zewnętrznej. Strategia cyfrowa GEALAN, której ważnym elementem jest strona internetowa, obejmuje nie tylko promocję produktów, lecz również dostarczanie cyfrowego wsparcia w różnorodnych procesach związanych z działalnością firmy i jej partnerów. Niezależnie od grupy użytkowników docelowych, nowa strona internetowa to prawdziwe okno na świat stolarki okiennej. 

#systemy_PVC, #okna_PVC, #drzwi_PVC, #profile_PVC, #myGEALAN, #Rzgów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.de/pl/Za oknem święta, a co w środku? Dekoracyjno-aranżacyjne inspiracje OknoPlus

Za oknem święta, a co w środku? Dekoracyjno-aranżacyjne inspiracje OknoPlus

W co ubierzemy w tym roku grudzień i jak go przyjmiemy w...

Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Efektywne wietrzenie jesienią i zimą

Bakterie i wirusy lubią ciepłe pomieszczenia,...

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

PAGEN rozpoczyna kampanię reklamową w kanałach tematycznych grupy TVN

Firma wyemitowała właśnie trzeci film reklamowy z...

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

SAPA wprowadza na rynek drzwi przesuwne wykonane z niezwykle smukłych profili

Sapa wprowadza obecnie na rynek eleganckie, wysokiej...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży