| Wyświetleń:3416

Winkhaus Polska na platformie merXu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Winkhaus Polska od początku aktywności na polskim rynku stawia na nowoczesne technologie w obszarach rozwoju produktu, produkcji, sprzedaży oraz jej wsparcia. Zawsze stanowiły one dla firmy albo platformę odbicia do poszukiwań własnych rozwiązań, albo były wykorzystywane bezpośrednio jako narzędzia wsparcia procesów biznesowych. 


Nowoczesne narzędzia w służbie Winkhaus Polska


Flagowym narzędziem jest autorski program do konstrukcji i kalkulacji okien WH Okna, który wspiera procesy produkcyjne, magazynowe i sprzedażowe producentów okien, będąc ciągle doskonalonym o kolejne moduły. Nowoczesne rozwiązania cyfrowe wspomagają również działania szkoleniowe i marketingowe. Od 12 lat firma działa także w obszarze e-commerce, ostatnio wykorzystując zalety najnowszego narzędzia, jakim jest social selling. 

Czas na kolejny krok. Aktywność handlowa na platformach sprzedażowych B2C została rozszerzona o nowy kanał sprzedaży – marketplace B2B. Właśnie ruszyła nowa platforma e-commerce, na której nie mogło zabraknąć Winkhaus Polska.

Nowa platforma e-commerce dla branży B2B


merXu.com to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Jest ona bezpiecznym środowiskiem biznesowym, łączącym zweryfikowanych kupujących i sprzedających, które umożliwia realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe. Skupia przede wszystkim handel towarami niekonsumpcyjnymi z takich kategorii jak chemia, budownictwo, elektrotechnika, instalacje, produkty przemysłowe, BHP, narzędzia dla profesjonalistów. merXu działa obecnie w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie i w Estonii.

Zadania i wyróżniki rynkowe merXu


Pomysł zrodził się na bazie doświadczeń ekspertów dziedziny sprzedaży internetowych. Jego główne wyróżniki to:

» usprawnienie pracy operacyjnej handlowców i specjalistów od zakupów;
» możliwość wyszukiwania i zamawiania produktów po numerach identyfikacyjnych (EAN) dostępnych w załączonych katalogach produktowych; 
» możliwość dokonywania zamówień w ilościach hurtowych bądź pojedynczo, a także poprzez transakcje zbiorcze lub zapytania ofertowe;
» wsparcie komunikacji i budowania relacji – dzięki komunikatorowi z funkcją tłumaczenia możliwe jest budowanie relacji handlowych, a także negocjowanie cen oraz ustalanie metod płatności i warunków rozliczeń online.

Korzystanie z platformy www.merxu.com jest bezpłatne i dotyczy zarówno rejestracji, jak i realizowania transakcji. Zainteresowanych odsyłamy na profil Winkhaus Polska (przejdź do profilu). 

#okucia_okienne, #okucia_drzwiowe, #Leszno

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


ML System z 680-proc. wzrostem eksportu w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System z 680-proc. wzrostem eksportu w pierwszych trzech kwartałach 2020 r.

ML System w pierwszych trzech kwartałach bieżącego...

Roto Holding AG ze wzrostem – dobra kondycja mimo pandemii

Roto Holding AG ze wzrostem – dobra kondycja mimo pandemii

Grupa Roto zwiększyła globalną sprzedaż i zyski o ok...

Premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Powiększa się rodzina Reveal – aluminiowych...

Green Hall 3 łączy w sobie zrównoważony rozwój i nowoczesną technologię

Green Hall 3 łączy w sobie zrównoważony rozwój i nowoczesną technologię

Ten wyjątkowy budynek technologiczny, znajdujący się w...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży