| Wyświetleń:3303

System przesuwny Ponzio do apartamentów – wygoda w użytkowaniu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System Ponzio SL 1700TT to innowacyjne rozwiązanie, łączące zalety dwóch rozwiązań: drzwi przesuwnych i okna rozwiernego.


Obrót klamki jest w pełni zsynchronizowany z odsunięciem skrzydła od ościeżnicy, co powoduje płynne przesunięcie skrzydła po wyznaczonym torze bez tarcia uszczelki domykowej o ościeżnicę. Ryglowanie po całym obwodzie skrzydła zapewnia równomierną siłę docisku i równocześnie wysoką szczelność – zarówno na warunki atmosferyczne, jak i akustyczne. Końcowy etap zamykania jest analogiczny jak w oknie rozwiernym, co powoduje, że szczelność wyrobu jest bardzo wysoka. 


Drzwi w systemie przesuwnym wyróżnia wyjątkowa wygoda użytkowania. Nawet przy dużym ciężarze skrzydła drzwi otwiera i zamyka się lekko. Brak oporu podczas przesuwania skrzydła, bardzo wysoka szczelność i izolacyjność akustyczna – to najważniejsze cechy tego systemu. 

Oprócz łatwości i komfortu użytkowania, system gwarantuje też podwyższone bezpieczeństwo pod kątem odporności na włamanie (możliwość uzyskania klasy RC2). Co ważne, utrzymuje również wysoką izolacyjność termiczną (występuje w 3 wariantach, zależnie od wymagań w tym zakresie).

Szeroki zakres wymiarów skrzydła sprawia, że można go zastosować w wielu opcjach, np. jako okna przesuwne przy blacie kuchennym, jak i drzwi tarasowe na pełną wysokość pomieszczenia. 

#systemy_stolarki, #systemy_aluminiowe, #drzwi_przesuwne, #Słupno

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej w...

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Już 2 marca, od szkolenia dotyczącego nowych...

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Oferta prywatna bez pośredników: na sprzedaż...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży