| Wyświetleń:4830

Move – jeden system, wiele możliwości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MACO i HAUTAU łączą kompetencje, by zaprezentować Move – system przesuwny, który ma podbić serca producentów. Łatwy i szybki w montażu, a przy tym prosty w obsłudze – nowy system do okien i drzwi to więcej światła i przestrzeni w nowoczesnych wnętrzach.


Dodaje przestrzeni tam, gdzie jej brakuje 


Move to system przesuwny nadający się zarówno do dużych drzwi tarasowych, jak i niewielkich okien, na przykład w kuchni, gdzie wietrzenie jest niezbędne mimo zastawionego parapetu. Jako że klamkę można umiejscowić na dowolnym boku skrzydła, możliwe jest zastosowanie Move w konstrukcjach o niemal dowolnych wymiarach: od bardzo wysokich, przez bardzo wąskie, aż po świetliki. 

Przystępny cenowo luksus rozwiązań przesuwnych, idealny dla budownictwa prywatnego i publicznego


Jednak prawdziwym znakiem rozpoznawczym tego rozwiązania jest płynne i niezawodne działanie bez użycia najmniejszego wysiłku – nawet przy niewprawionych użytkownikach, w budynkach użyteczności publicznej czy hotelach. Wynika to z rozdzielenia funkcji przesuwania i ryglowania. To właśnie przyciąga uwagę klientów i odróżnia Move od innych rozwiązań.  

Produkcja seryjna bez uszczerbku dla jakości


Zoptymalizowany system przesuwny Move oparty jest na specjalnie opracowanym profilu z uszczelką obwodową. Gwarantuje to pełną szczelność, a sam system świetnie sprawdzi się w produkcji seryjnej. Dzięki Move luksus ma stać się standardem – zastosowanie systemu przesuwnego nie musi oznaczać dużego uszczuplenia portfela, a jednocześnie niesie za sobą niezrównany komfort użytkowania. Nowy system okuć został opracowany we współpracy z firmą HAUTAU, dlatego w tym przypadku klienci korzystają z doświadczenia obu firm. 

Praktyczny montaż


Przejawem praktycznego podejścia jest również prosty i szybki montaż przy użyciu standardowych narzędzi oraz zakres regulacji wynoszący +/- 5 mm. Dzięki Move producenci okien będą mogli bez trudu tworzyć okna i drzwi przesuwne. System w dużej mierze wykorzystuje standardowe okucia MACO  Multi-Matic, które mogą być elastycznie dobierane, np. spośród asortymentu używanego do konstrukcji standardowych okien RU. To z kolei przekłada się na optymalizację stanów magazynowych.

» Więcej informacji o systemie


#okucia_okienne, #okucia_przesuwne, #okucie_Move, #systemy_przesuwne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej na antenach TVN24 i HGTV

PAGEN rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej w...

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Zapisz się na szkolenia i webinary Akademii Yawal 2021

Już 2 marca, od szkolenia dotyczącego nowych...

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Fabryka stolarki w Ostrowicach na sprzedaż!

Oferta prywatna bez pośredników: na sprzedaż...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży