| Wyświetleń:3849

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

fot. EKO-OKNA

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy


eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

fot. EKO-OKNA

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

fot. EKO-OKNA

eko4u – wejdź na wyższy poziom współpracy

Jak podaje raport 300Research, polski rynek e-commerce jest obecnie wśród najszybciej rosnących rynków w Europie. Eko-Okna S.A., podążając za tym trendem, mocno rozwija e-handel w zakresie swojej działalności – w sieci swoje miejsce znalazła platforma biznesowa eko4u. 


Platforma B2B daje szereg możliwości zarządzania zamówieniem w jednym miejscu przez dystrybutora. Od samodzielnego tworzenia ofert, przez dostęp do statusu zamówienia, aż po intuicyjny system faktur oraz łatwy, przejrzysty formularz reklamacyjny.

Zainteresowanie platformą eko4u przerosło nasze oczekiwania. W związku z pojawieniem się na rynku eko4u, przeszkoliliśmy online z jej korzystania i funkcjonalności już ponad 30% dystrybutorów z branży stolarki otworowej, z którymi współpracujemy. W tym z Polski, Czech, Niemiec, Włoch, Holandii, Belgii oraz Francji – tłumaczą przedstawiciele EKO-OKIEN.


W tym czasie dystrybutorzy zadali setki pytań dotyczących funkcjonalności platformy eko4u, na które uzyskali jasne i przejrzyste odpowiedzi. Zapytań było tak sporo, że zorganizowaliśmy specjalne webinary poświęcone tylko odpowiedziom na te pytania. Jak potwierdzają partnerzy biznesowi w rozmowach z konsultantami, eko4u pozwoliło im wejść na wyższy poziom współpracy. Dodatkową wartością dodatnią są liczne webinary, w których udział biorą nasi eksperci i wyjaśniają wiele kwestii technologicznych, związanych między innymi z oknami, panelami drzwiowymi, bramami i roletami.


Dla potwierdzenia wyjątkowości platformy eko4u, producent podaje, że już ⅓ jego klientów przynajmniej raz zrealizowała zamówienie rozpoczynając je przez system webowy.

Stałe udoskonalanie eko4u dla dystrybutorów


Eko4u jest stale rozwijane przez wewnętrzny zespół deweloperski. Dzięki temu, jako producent stolarki oraz jednocześnie wydawca systemu internetowego dla swoich klientów, EKO-OKNA mogą stale i szybko reagować na oczekiwania dystrybutorów. Tylko w ostatnim wydaniu, w odpowiedzi na potrzeby codziennej pracy użytkowników, wdrożono funkcje związane z finansami. Nowy sposób dodawania narzutu pozwala jasno rozdzielić cenę zakupu produktów od ceny sprzedaży zgodnie z jego własnymi zasadami. Narzut można dodać domyślnie lub dla konkretnej oferty, a wyświetlenie ceny bez narzutu jest użytecznie ukryte w interfejsie, aby bez obaw można było pracować ze swoim końcowym klientem na jednym ekranie, na przykład wspólnie konfigurując stolarkę.   

Dziękujemy za tak cenny feedback z Waszej strony. Po cennych uwagach uprościliśmy interfejs, udoskonaliliśmy filtrowanie listy zamówień, poprawiliśmy dostępność danych o zamówieniach i dostawach, a także funkcję statusu oferty. Korzystanie z eko4u już na stałe wpisało się w kalendarz wielu dystrybutorów z całej Europy. To platforma sprzedażowa, która pozwala zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze.


eko4u to nowy wymiar prowadzenia firmy w czasie rozkwitu rynku e-commerce, a co za tym idzie – odnalezieniem swojego miejsca w sieci, w czasie, gdy kontakty biznesowe w relacjach bezpośrednich zostały ograniczone z powodu pandemii.

» Rejestracja do platformy na: www.eko4u.com


#Ecommerc, #eko4u, #sprzedaż_stolarki, #produkcja_stolarki

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/Drzwi wejściowe klasy premium – jak je dobrać?

Drzwi wejściowe klasy premium – jak je dobrać?

Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni model...

Nowa marka Alu in wkracza na polski rynek

Nowa marka Alu in wkracza na polski rynek

Doczekaliśmy się długo zapowiadanego otwarcia nowe...

Zmiany w Zarządzie firmy Ensinger

Zmiany w Zarządzie firmy Ensinger

W firmie Ensinger, zajmującej się przetwórstwem...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży