| Wyświetleń:4010

Zmiany w Zarządzie firmy Ensinger

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W firmie Ensinger, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych, doszło do poważnych zmian w zarządzie.


Klaus Ensinger, na własną prośbę, rezygnuje z funkcji Dyrektora Zarządzającego, a tym samym z miejsca w zarządzie Ensinger GmbH. Będzie on jednak nadal wspierał projekty strategiczne i pozostanie członkiem organów nadzorczych.

W skład Zarządu wchodzą obecnie trzy osoby: dr Roland Reber, dr Oliver Frey oraz Ralph Pernizsak. Pan Pernizsak został powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego 1.04.2020 r.

Grupa Ensinger zajmuje się tworzeniem, produkcją i sprzedażą kompaudów, półwyrobów, kompozytów, elementów gotowych i profili wykonanych zarówno z tworzyw konstrukcyjnych jak i wysokosprawnych. Do przetwarzania polimerów termoplastycznych firma Ensinger wykorzystuje szeroką gamę technologii produkcyjnych, takich jak wytłaczanie, obróbka skrawaniem, wtrysk, odlewanie, spiekanie i prasowanie. To rodzinne przedsiębiorstwo zatrudniające w sumie 2,700 pracowników w 35 lokalizacjach jest reprezentowane na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne i biura sprzedaży we wszystkich większych regionach przemysłowych.

#insulbar, #profile_izolacyjne, #mostki_izolacyjne, #profile_dystansowe, #Nufringen

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY