| Wyświetleń:3740

Steel and Loft – specjaliści od drzwi i przeszkleń loftowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Siedziba Steel and Loft

fot. Steel and Loft

Siedziba Steel and Loft


Andrzej Nowak, właściciel Steel and Loft

fot. Steel and Loft

Andrzej Nowak, właściciel Steel and Loft

Produkcja drzwi loftowych

fot. Steel and Loft

Produkcja drzwi loftowych

Realizacja Steel and Loft

fot. Steel and Loft

Realizacja Steel and Loft

Pomysł na założenie przedsiębiorstwa Steel and Loft rozwijał się w świadomości Pana Andrzeja Nowaka długo, a powstał z chęci tworzenia czegoś bardzo trwałego. Wybór padł na stal.


Pan Andrzej był dyrektorem operacyjnym wypożyczalni samochodów w Hiszpanii (Malaga U Drive). Choć trudno było mu podjąć decyzję o prowadzeniu dwóch biznesów oddalonych od siebie o 3500 kilometrów, to okazało się to możliwe. Z czasem zdecydował o pełnym zaangażowaniu się w firmę produkcyjną, którą nazwał Steel and Loft. 

Mamy bardzo jasno określone cele, a co z nich wyjdzie to czas pokaże. Marzenie o własnym zakładzie produkcyjnym to również, a może przede wszystkim fakt, że mój tata Edmund Nowak był twórcą wyspecjalizowanych pras automatycznych, które zawojowały Japonię, USA i większość krajów zachodu w latach 60-80. Co warto dodać, był twórcą i dyrektorem zakładu w jednej osobie, który w szczytowym okresie zatrudniał blisko 800 osób. Można więc powiedzieć, że odziedziczyłem miłość do produkcji. Choć początki nie są łatwe, to doświadczenie biznesowe i życiowe, nabyte podczas mojej emigracji kolejno w Kalifornii, Kanadzie i Hiszpanii spowodowało, że nie poddaje się łatwo – tłumaczy Pan Andrzej Nowak.


Głównymi produktami w ofercie są drzwi loftowe oraz przeszklenia loftowe. Przedsiębiorstwo wykonuje garderoby loftowe i wszystko, co wiąże się z tym konkretnym stylem w wyposażeniu wnętrz. W połowie roku 2021 do oferty mają zostać włączone drzwi przeciwpożarowe, wykonane całkowicie według własnej konstrukcji. W obszarze zainteresowań firmy są wszelkie konstrukcje stalowe, takie jak np. zadaszenia garażowe. Design i jakość wykonania to główne aspekty, w których Steel and Loft chce się wyróżniać. Równie ważna jest także różnorodność produktów.

Oferta Steel and Loft jest skierowana do wszystkich. Klientami przedsiębiorstwa są zarówno prywatni inwestorzy, jak i firmy deweloperskie. Moda na przeszklenia loftowe czy drzwi loftowe przybyła do nas z zachodu i jest to trend, który zyskuje na popularności. 


Przedsiębiorstwo w niedalekiej przyszłości planuje zrobotyzować procesy spawania, powierzając zadanie liderowi w robotyzacji spawania, czyli firmie Astor, która oferuje roboty japońskiej marki Kawasaki serii Ba i Ra. Plany na najbliższą przyszłość to powiększanie zatrudnienia oraz ekspansją zagraniczną do krajów Europy Północnej. 

Miniony rok był czasem, na który nikt chyba nie był przygotowany. Z punktu widzenia branży budowlanej miniony rok można zaliczyć do udanych. Jednak nie należy zapominać, że gospodarka to system naczyń połączonych i efekty olbrzymich problemów sektora gastronomi czy hotelarstwa w 2020 roku mogą spowodować nieprzewidziane problemy już w roku 2021 – również dla branży budowlanej – kończy Pan Andrzej. 


#przeszklenia_loftowe, #drzwi_loftowe, #drzwi_przeciwpożarowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!