| Wyświetleń:4191

5 powodów, dla których producenci okien powinni korzystać z prefabrykowanych drzwi tarasowych HS CUT

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Polski rynek podbijają wszelkiego rodzaju prefabrykowane produkty, od szeroko znanych już gotowych domów po poszczególne elementy jak: stropy czy ściany. Teraz także pojawiły się rozwiązania dla producentów okien i drzwi. Jednym z nich są prefabrykowane systemy tarasowe HS CUT do samodzielnego złożenia. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, które w znaczący sposób ułatwia i przyśpiesza pracę oraz redukuje koszty o blisko 30%. 


Sprawdź pięć powodów, dla których HS CUT jest najlepszym wyborem, optymalizującym proces produkcyjny systemów przesuwnych HS. 

Powód 1 | Oszczędność


Wybierając HS CUT oszczędzasz przede wszystkim czas, ponieważ od teraz nie interesuje Cię wiercenie otworów technologicznych, zbrojenie profili, czy dopasowywanie klamek i uszczelek. Szacujemy, że od tego momentu proces produkcji zostanie skrócony o 30% czasu – Twojego czasu.  Oszczędzasz także surowiec, dlatego że zestaw HS CUT jest przygotowany na wymiar jakiego potrzebujesz, a to oznacza koniec z zamawianiem długości profili na „zapas”, docinaniem i produkowaniem odpadu, którego nie da się w żaden sposób wykorzystać. W skrócie można powiedzieć, że jest to paczka z kompletnym i gotowym do złożenia zamówienie wraz z instrukcją. Producent okien, który zdecyduje się zamówić HS CUT, otrzyma przesyłkę zawierającą:  

» elementy profilowe przygotowane na wymiar wraz z przykręconymi, stalowymi wzmocnieniami oraz otworami technicznymi,
» komplet okuć,
» klamki lub pochwyty,
» komplet uszczelek.

Dzięki temu nie musisz dysponować magazynem do przechowywania materiałów do produkcji. Złożenie całości zajmuje około 4 godzin.  Po złożeniu poszczególnych „klocków” możesz już dostarczyć gotowe drzwi przesuwne do klienta. 

Powód 2 | Łatwy montaż


By osobne elementy dostarczane w paczce stały się funkcjonalnymi drzwiami przesuwnymi należy przejść przez kilka etapów. To m.in.:

» zgrzewanie i oczyszczanie skrzydeł,
» skręcanie ramy,
» montaż skrzydła biernego do ramy,
» montaż elementów doszczelniających w skrzydle biernym/ramie,
» uzbrajanie i montaż progu do ramy,
» uzbrajanie i montaż skrzydła czynnego,
» osadzenie skrzydła czynnego w ramie.

Powód 3 | Optymalizacja kosztów


Do złożenia drzwi przesuwnych HS CUT wystarczy jedno stanowisko pracy wyposażone w standardowe narzędzia do produkcji okien. Są nimi:

» zgrzewarka do profili PVC – niekwestionowaną zaletą tutaj jest możliwość zgrzewania skrzydeł tak jak ramy „na prosto”, bez konieczności posiadania podpór,
» ściski budowlane o dużym rozstawie,
» pneumatyczne wkrętarki o dużej sile docisku oraz wkrętarki akumulatorowe,
» stół dużych gabarytów, szczególnie przy większych rozmiarach HS lub podpory montażowe,
» maszyna do oczyszczania skrzydeł.

Nie potrzebujesz miejsca na nowe stanowisko pracy, nie inwestujesz w nowe narzędzia do pracy!

Powód 4 | Wygoda


Oprócz wcześniej wymienionych zalet, HS CUT wyróżnia się:

» lepszymi parametrami termicznymi – oddzielenie płaszczyzny jezdnej od płaszczyzny doszczelnienia skrzydeł zapewnia wyższą szczelność,
» prostotą złożenia - zawiera mniej elementów składowych do montażu, co przekłada się na krótszy czas zbudowania drzwi przesuwnych i przygotowania całości dla klienta końcowego,
» komfortem – drzwi przesuwne wyposażone są w technologię gwarantującą lekką pracę skrzydła czynnego, dzięki innowacyjnemu prowadzeniu górnemu na wózkach jezdnych. Dodatkowe, opcjonalne rozwiązanie EasyMove, pozwala na  wyhamowywanie skrzydła podczas otwierania i zamykania.

Powód 5 | Szybkość


Czas to pieniądz. Standardowo na realizację drzwi HS czekasz ok 6 tygodni. W przypadku zamówienia zestawu HS CUT w standardowej kolorystyce oraz konfiguracji, skompletowanie trwa około 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć 48 godzin na transport. Natomiast paczkę z profilami w nietypowej kolorystyce otrzymasz już po około 14 dniach roboczych.

Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej? Pośpiesz i skorzystaj z dodatkowego rabatu! Teraz firma CKM Extrusion oferuje 50% zniżki na pierwszy zestaw HS CUT. To najprawdopodobniej najlepsza oferta na rynku. Nie czekaj – skorzystaj już teraz i złóż zamówienie!

Artykuł promocyjny
#HS_CUT, #systemy_przesuwne, #drzwi_przesuwne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY