| Wyświetleń:4266

Nice Polska i FIBARO łączą siły w systemach automatyki domowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma Nice Polska, obchodząca w tym roku swoje 25-lecie, od lat mocno związana jest ze sportem, a w szczególności z żużlem. We współpracy z FIBARO, które w 2018 roku zasiliło szeregi grupy Nice, przygotowały po raz pierwszy wspólną kampanię reklamową.


W związku z podpisaną umową z Ekstraligą Żużlową, w okresie od kwietnia do listopada 2021 roku na antenie nSport+ HD i kanałach Eleven Sports prezentowane będą 30-sekundowe spoty reklamowe. Każdy opowiada osobną historię, jednak mimo różnic – inni bohaterowie, inne pokolenia, inne potrzeby, inne priorytety – wszystkie historie łączy jedno – produkty Nice i FIBARO. System automatyki budynkowej i inteligentnych domów odpowiadają na zróżnicowane potrzeby użytkowników, oferując nieograniczone możliwości, których namiastkę możemy zobaczyć w przygotowanych materiałach. 

Pozwól smart home zatroszczyć się o Ciebie


Smart home już dawno przestał być interesującym gadżetem. Przygotowane spoty pokazują system, który realnie ułatwia życie mieszkańcom; umożliwiają sterowanie roletami, markizami, multimediami, światłami, a także dbają o bezpieczeństwo. Zaprezentowane urządzenia dzięki swojemu designowi idealnie wpasowują się w otoczenie, a, co najważniejsze, spełniają swoją funkcję, czyli troszczą się o domowników. Spoty reklamowe emitowane będą przy każdym magazynie przedmeczowym oraz przy każdej transmisji live meczu PGE Ekstraligi. 

Współpraca Nice i FIBARO zatacza coraz większe kręgi


Tegoroczna kampania reklamowa to nie pierwszy raz, gdy obie marki łączą swoje siły. W 2020 roku w Las Vegas Nice i FIBARO zorganizowały wspólne stoisko na największych na świecie targach elektroniki użytkowej oraz nowych technologii – CES 2020. Odwiedzający to interaktywne stoisko mogli zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi, doświadczając różnych scenariuszy inteligentnego domu. Premierę miała wówczas m.in. nowa centrala FIBARO Home Center 3, kompatybilna z ponad 2000 produktów innych firm działających w różnych technologiach, w tym produktami automatyki do bram firmy Nice. 

Nice Polska i FIBARO należą do międzynarodowego lidera sektora Inteligentnych Rozwiązań dla Domu, Bezpieczeństwa i Automatyki Domowej – włoskiej grupy Nice. Obiema spółkami w Polsce kieruje Adam Krużyński, jako Dyrektor Zarządzający w Nice Polska oraz Prezes Zarządu w Fibar Group. Dzięki temu działania obu firm są bardziej zintegrowane i pozwalają w pełni wykorzystywać ich potencjał rynkowy.

Współpraca obu firm daje użytkownikom wymierne korzyści płynące z systemu smart, a kompatybilność oferowanych przez obie marki produktów zwiększa jego funkcjonalność, co daje produktom z grupy Nice wyraźną przewagę rynkową. 

Grupa Nice nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju systemów automatyki domowej i inteligentnego domu. Sterowanie bramami, roletami, markizami, żaluzjami, oświetleniem, ogrzewaniem, kontrola bezpieczeństwa czy sterowanie innymi urządzeniami w domu stają się prostsze i wygodniejsze. A to tylko niektóre z możliwości, jakie oferują rozwiązania marek Nice i FIBARO.

Spoty reklamowe:#osłony_słoneczne, #automatyka_osłonowa, #Pruszków

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/