| Wyświetleń:3932

Centrum obróbcze Phantomatic M4L od R&D Tech zasiliło park maszynowy firmy Proskala Sp. z o.o.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum obróbcze Phantomatic M4L

fot. R&D Tech

Centrum obróbcze Phantomatic M4L


Centrum obróbcze Phantomatic M4L

fot. R&D Tech

Centrum obróbcze Phantomatic M4L

Centrum obróbcze Phantomatic M4L

fot. R&D Tech

Centrum obróbcze Phantomatic M4L

Firma Proskala to ponad 30 lat doświadczenia w branży stolarki okiennej. Produkty wielkopolskiej fabryki dedykowane są dla klientów oczekujących wysokiej jakości oraz niezawodności.


Zakupiona od R&D Tech maszyna to czteroosiowe centrum do obróbki profili wykonanych z aluminium, lekkich stopów, PVC i stali o grubości do 2 mm, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej produkcji. Urządzenie posiada liczne opcje i niezliczone możliwości konfiguracji, dzięki czemu powinno spełnić wymogi nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 

Zakup centrum obróbczego Phantomatic M4L traktujemy przejściowo i doraźnie. Wiemy doskonale, że dzisiejsza produkcja stolarki aluminiowej polega na precyzji, perfekcji obróbek oraz ich różnorodności – począwszy od prostych obróbek, przez odwierty, odwodnienia, aż do bardzo skomplikowanych, takich jak nawietrzaki, kanały wentylacyjne czy zamki listwowe itp. Jest to wszystko połączone z wydajnością oraz, co najważniejsze, z powtarzalnością obróbek w sprzedawanych wyrobach – centrum Phantomatic M4L nam to gwarantuje i zapewnia najwyższy standard wykonania – stwierdza Tadeusz Andrzejak, Członek Zarządu spółki Proskala.


Centrum Phantomatic M4L to synonim ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwala na lepsze dopasowanie się do wymogów roboczych. Dzięki czwartej osi CNC elektrowrzeciono wykonuje obrót w sposób ciągły od 0° do 180°, pracując na całym zarysie elementu, gwarantując jednocześnie obróbkę pod wszystkimi pośrednimi kątami, włącznie z dziesiętnymi częściami kąta. Wrzeciono pozostaje stale w pozycji pionowej, gwarantując tym samym maksymalną moc i precyzję. 

Podczas pracy maszyny obrabiany profil bazowany jest do zderzaka pneumatycznego umieszczonego po lewej stronie, gdzie zablokowany jest przez 4 solidne mocowania, pozycjonowane automatycznie z osią X. Istnieje również możliwość zainstalowania prawego  zderzaka pneumatycznego (opcja), co pozwala na obróbkę ponadwymiarowych profili, nawet o dwukrotnie większej długości niż pole robocze.

Przy produkcji stolarki otworowej nasza firma ma bardzo duże doświadczenie i wiemy, że nieodzowne jest posiadanie takich urządzeń, które zapewniają pełne spektrum możliwości obróbczych. Oczywiście posiadanie tak wyrafinowanych urządzeń wiąże się z nieustannym szkoleniem i inwestowaniem w zasoby ludzkie, ale cóż... na dzisiaj jest to jedyna droga do osiągnięcia pełnego sukcesu w branży.


Na dzień dzisiejszy jesteśmy przekonani, że zakup centrum w znacznym stopniu poprawiło nam wydajność i jakość obróbek, chociaż naszym punktem docelowym jest zakup w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej do stolarki aluminiowej o podwyższonych gabarytach i standardach w niedalekiej przyszłości – podsumowuje Tadeusz Andrzejak.


#produkcja_stolarki, #automatyzacja_produkcji, #centra_obróbcze, #ZielonaGóra

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/