| Wyświetleń:3850

Jak pomóc młodym dekarzom?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Misją akcji #DumnyDekarz jest popularyzowanie zawodu dekarza oraz stworzenie poczucia wspólnoty wśród profesjonalistów zajmujących się dekarstwem. W grudniu 2020 roku, pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i patronatem mediów branżowych, ruszyła trzecia odsłona inicjatywy, która skupia się na realnym wsparciu początkujących dekarzy.


Pobierz darmową broszurę o profesjonalistach  


Za każde unikatowe pobranie broszury Dekarze 2/2020 marka Dakea, producent okien dachowych i pomysłodawca akcji #DumnyDekarz, przekaże 10 zł na zakup profesjonalnych narzędzi, by ułatwić początkującym dekarzom podjęcie pracy w zawodzie. To już trzecia publikacja stanowiąca zbiór wywiadów z doświadczonymi przedstawicielami branży, w którym dzielą się swoim spojrzeniem na dekarstwo, receptą na sukces, ale również opowiadają o swoich pasjach i pierwszych krokach w pracy na dachu. Publikacja jest dostępna bezpłatnie na stronie www.dumnydekarz.pl 

Wesprzyj wyższy cel


Dołącz do akcji, obserwując fanpage DumnyDekarz na Facebooku, który stanowi miejsce do dyskusji na tematy bliskie dekarzom oraz źródło aktualnych informacji dotyczących akcji. Na profilu organizowane są również konkursy, w których do wygrania są cenne nagrody, a także koszulki i wlepki z logo projektu. Na stronie www.dumnydekarz.pl dostępne są również wcześniejsze broszury oraz szczegółowe informacje dotyczące akcji.

#DumnyDekarz 


Akcja #DumnyDekarz postawiła sobie kilka ambitnych celów: zainteresowanie nastolatków pracą na dachu poprzez promowanie profesjonalnych postaw (w nowoczesny sposób), zerwanie ze stereotypowym obrazem pracy na budowie, a także integracja środowiska dekarskiego oraz stworzenie poczucia wspólnoty.

#okna_dachowe, #dekarstwo, #DumnyDekarz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!